Platba za tovar

Všetky ceny uvedené v internetovom obchode SportObchod.sk sú konečné, vrátane DPH a okrem poštovného (prípadne dopravného) k nim už nie sú pripočítavané žiadne ďalšie poplatky ako napríklad balné, poistné atď.

Možnosti platby

Pri uskutočňovaní platby za tovar vám ponúkame hneď niekoľko variant, z ktorých si môžete vybrať tú, ktorá Vám vyhovuje najviac. Nech si už však zvolíte akúkoľvek formu platby, vždy budete platiť rovnako!

Bankovým prevodom

Tovar zaplatíte pred zaslaním na základe vystavenej zálohovej faktúry, ktorá je Vám vystavená automaticky. Je treba uhradit presnu čiastku na dokladě, v opačnom pripadě moze doisť ku zdrženi expedícíe., pretože tovar vám bude odoslaný automaticky na základe prijatej úhrady.

Pri platbe bankovým prevodom platite iba poplatok za dopravu.

Platba platobnou kartou

V našom obchode môžete využiť maximálne komfortný spôsob platby za tovar a to prostredníctvom platobnej karty. Tento spôsob platenia zabezpečuje na Slovensku TatraBanka, ktorá má na starosti celý proces platby (overovanie, billing, clearing), takže citlivé údaje, ako napr. číslo, vôbec neprechádza cez náš systém. Na základe prijatej úhrady Vám odošleme tovar.

   

Pokiaľ sa vám platba platobnou kartou nepodarí, kontaktujte našu informačnú linku.

Tovar môžete samozrejme zaplatiť až pri dodaní tovaru na dobierku alebo pri vyzdvihnutí na pobočke Uloženky.

 

Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8–16:30 hodín

Verča
Verča
Nikča
Nikča

02/ 20 92 49 44 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

prihláste sa Košík: 0.00 €