ZĽAVA až 35 % na UNDER ARMOUR | Dnes doprava zdarma

adidas

Logo športovej značky adidas

História značky adidas siaha až do roku 1920, keď veľký milovník športu Adolf "Adi" Dassler v svojich 20 rokoch postavil prvú dielňu a začal vyrábať športovú obuv.

Dnes je adidas jedným z najväčších športových výrobcov na svete a medzi konkurenciou sa drží nielen vďaka svojej dlhej histórii a vysokej kvalite. Nové kolekcie adidas pre rôzne športové kategórie, dávajú ďalší rozmer vysoko funkčnému textilu, obuvi i doplnkom a výnimočným spôsobom zlučujú športovú funkčnosť a moderný štýl.

adidas Parley

Najnovšie moderné prístupy pri výrobe športového oblečenia adidas vám prináša nielen kvalitné vybavenie, ale tiež ekologicky udržateľnú výrobu. V roku 2019 predstavil adidas kolekciu oblečenia Play for the Ocean pre tenisový Grand Slam Australian Open. Táto kolekcia odštartovala rad športového oblečenia adidas Parley, ktorá je k životnému prostrediu mimoriadne šetrná a ešte ide o krok ďalej.

adidas Parley

adidas Parley

Dizajnéri adidasu sa spojili so spoločnosťou Parley Ocean Plastic a vymysleli ekologickú revolúciu vo výrobe oblečenia. Revolučná myšlienka spočívala v recyklácii plastového odpadu nielen zo dna oceánov. A práve oblečenie radu adidas Parley využíva recyklovaný plast, čím pomáha planéte, navyše dobre vyzerá a nestráca nič na funkčnosti.

Viac si o vzniku adidas Parley a jeho vtrhnutiu na Australian Open prečítajte na Šatni.

adidas by Stella McCartney

Slávna módna návrhárka Stella McCartney spojila svoje cesty s adidasom už v roku 2005. Od tej doby vdýchla život mnohým kolekciám športového oblečenia adidas. Naposledy sa podieľala napríklad na kolekcii adidas London pre tenisový Wimbledon.

Kolekcia  adidas by Stella McCartney

Kolekcia  adidas by Stella McCartney

Kolekcia  adidas by Stella McCartney

Kolekcia  adidas by Stella McCartney

Práve v spojení s Wimbledonom sa perfektne spája elegancia a funkčnosť, na ktoré Stella McCartney s obľubou vsádza. Stella McCartney však nie je zárukou len pekných dizajnov, ale tiež nových prístupov v šití oblečenia. Stella McCartney rada prichádza s novými materiálmi oblečenia adidas a podporuje ekologicky udržateľnú módu, ktorú sa adidas snaží presadzovať, napríklad šetrnejším procesom farbenia.

Pozrite sa na športové oblečenie adidas od Stelly McCartney.

Kompletná ponuka športového vybavenia adidas

radenie: Najobľúbenejšie | Odporúčame | Od najlacnejšieho | Od najdrahšieho | Podľa názvu |Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8:00-16:00 hodín

0 220 924 944 po–pia 8:00–16:00 | info@sportobchod.sk

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}