Doprava zdarma na nákup od 40 €

adidas

Logo športovej značky adidas

História značky adidas siaha až do roku 1920, keď veľký milovník športu Adolf "Adi" Dassler vo svojich 20 rokoch postavil prvú dielňu a začal vyrábať športovú obuv.

Dnes je adidas jedným z najväčších športových výrobcov na svete a medzi konkurenciou sa drží nielen vďaka svojej dlhej histórii a vysokej kvalite. Nové kolekcie adidas pre rôzne športové kategórie, dávajú ďalší rozmer vysoko funkčnému textilu, obuvi i doplnkom a výnimočným špôsobom zlučujú športovú funkčnosť a moderný štýl.

adidas Parley

Najnovšie moderné prístupy pri výrobe športového oblečenia adidas vám prináša nielen kvalitné vybavenie, ale tiež ekologicky udržatelnú výrobu. V roku 2019 predstavil adidas kolekciu oblečenia Play for the Ocean pre tenisový Grand Slam Australian Open. Táto kolekcia odštartovala radu športového oblečenia adidas Parley, ktorá je k životnému prostrediu mimoriadne šetrná a ešte ide o krok ďalej.

adidas Parley

adidas Parley

Dizajnéri adidasu sa spojili so spoločnosťou Parley Ocean Plastic a vymysleli ekologickú revolúciu vo výrobe oblečenia. Revolučná myšlienka spočívala v recyklácii plastového odpadu nielen zo dna oceánov. A práve oblečenie rady adidas Parley využívá recyklovaný plast, čím pomáhá planéte, navyše dobre vyzerá a nestráca nič na funkčnosti.

Viac si o vzniku adidas Parley a jeho vtrhnutie na Australian Open prečítaje na Šatni.

adidas by Stella McCartney

Slávna módna návrhárka Stella McCartney spojila svoje cesty s adidasom už v roku 2005. Od tej doby vdýchla život mnohým kolekciam športového oblečenia adidas. Naposledy sa podieľala napríklad na kolekcii adidas London pre tenisový Wimbledon.

Kolekcia  adidas by Stella McCartney

Kolekcia  adidas by Stella McCartney

Kolekcia  adidas by Stella McCartney

Kolekcia  adidas by Stella McCartney

Práve v spojení s Wimbledonom sa perfektne spája elegancia a funkčnosť, na ktoré Stella McCartney s obľubou vsádza. Stella McCartney však neni zárukou len pekných dizajnov, ale tiež nových prístupov v šití oblečenia. Stella McCartney rada prichádza s novými materiálmi oblečenia adidas a podporuje ekologicky udržateľnú módu, ktorú sa adidas snaží presadzovať, napríklad šetrnejším procesom farbenia.

Pozrite sa na športové oblečenie adidas od Stelly McCartney.

Kolekcia tenisového oblečenia adidas

Vyberte si oblečenie na tenis podľa vašeho obľúbeného Grand Slamu.

Kompletná ponuka športového vybavenia adidas

radenie: Najobľúbenejšie | Odporúčame | Od najlacnejšieho | Od najdrahšieho | Podľa názvu |Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8:00-16:00 hodín

Tereza Buchtelíková
Tereza Buchtelíková
Dana Havířová
Dana Havířová

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}