O nás

Už dávno nie sme dorastenci, čo sa na ihrisku iba rozkukávajú. Hráme s vami od roku 2002 a za tú dobu sme sa usadili na popredných priečkach tabuľky predajcov športových potrieb.

Čoskoro po zahájení kariéry sme sa kvalifikovali do európskych súťaží – okrem Českej republiky obliekame domáci dres Slovenska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Nizozemska, Belgicka, Luxemburska alebo Talianska.

Mapa SportObchod.sk štátov

 

Zakladáme si na všestrannosti. Snažíme sa vám byť spoľahlivým spoluhráčom na kurte, klzisku, trávniku alebo na palubovke.

Tu všetky tie rakety, hokejky, kopačky, rakety alebo loptičky testujeme, aby sme vám čo najlepšie poradili, aký kus športového náčinia je pre vás ten pravý. Produkty fotíme zo všetkých strán a popisujeme do najmenšieho detailu.

Rečou čísiel

  • V roku 2002 sme sa postavili na štart.
  • Od tej doby vás spoločne s nami športuje 415 tisíc.
  • Viac ako 50 športových nadšencov – tak početná je naša zamestnanecká súpiska.
  • Na web sa vás mesačne pozrie 480 tisíc.
  • Ročne vám prihráme viac ako 100 tisíc objednávok za zhruba 205 miliónov korún.

Neskrývame sa

Vstupnou bránou do sveta športu vám môžu byť naše dve kamenné predajne. Tú v Brne sme otvorili v roku 2008, zatiaľčo pražská si svoj okamih slávy prežila na jeseň roku 2009.

Prodejna PrahaProdejna Brno

K ruke tu sú skúsení predajcovia, ktorí sa starajú o aktuálne najpredávanejší a najatraktívnejší tovar z našej ponuky. Okrem toho vám kedykoľvek ochotne vymenia výplet alebo požičajú testovaciu raketu – nech už v matičke miest alebo v Brne.

Každoročne pre vás chystáme monstrózne testovánie inline korčúľ a ďalšie športové akce.

Nakuknite do zákulisia

Po tréningoch aj zápasoch si sadáme v našej špeciálnej Šatni, kde ale rozhodne nezaháľame. Namiesto oddychu tu spisujeme športové zaujímavosti, informujeme o špeciálnych akciách alebo vás nechávame nahliadnuť do každodennej činnosti nášho mančaftu.

Máme aj Youtube kanál, kde testujeme, radíme alebo predstavujeme

Youtube kanál

Kvalitnými prihrávkami vás samozrejme zásobujeme aj na Facebooku a Instagrame.

Zbierkou trofejí

Sme na seba prísni a chceme sa účastniť tých najnáročnejších súťaží. Preto sa dobrovoľne a radi vrháme do rozbúrených vôd kontrol a certifikácií.

Sme na súpiske Asociácie pre elektornickú komerciu, kde sa hrdíme značkou kvality Certifikovaný obchod, ktorá je súčasťou vládneho programu Česká kvalita.

Na krku se nám hojdá zlatá medaila od Heuréky za vysoký počet kladných hodnotení od zákazníkov. V rokoch 2009 a 2010 nám patrila spotrebiteľská anketa Shop roku v športovej kategórii.

   

Hráme tímovo

Radi sa podieľame na športových úspechoch druhých. Preto sponzorujeme športovcov všetkých výkonnostných a vekových kategórií. Pre spoluprácu s nami nemusíte byť najlepší na svete – stačí, keď to bude dávať zmysel. Preštudujte si podrobnejšie noticky tu.

Všetkým klubom ponúkame účasť v našom tímovom programe. Vďaka vzájomnej spolupráci majú kluby možnosť nakupovať za zvýhodnené ceny.

Logomanuál SportObchod.cz

Nechceme sa krútiť, lámať ani inak deformovať. Preto sa prosím kuknite do logomanuálu, ako našu značku správne používať. Využijete to napríklad pri nasadzovaní loga v krivkách.

Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8:00-16:30 hodín

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €