Hodnotenie produktov

Ako prvý prevádzkovateľ internetového obchodu v SR spúšťame projekt autorizovaného hodnotenia produktov jeho užívateľmi. K danému produktu tak získate nielen naše hodnotenie, ale aj informáciu od jeho užívateľov, teda overené praktickou skúsenosťou. Domnievame sa, že práve tieto praktické - nijako neskreslené a necenzurované skúsenosti vám pomôžu pri výbere produktu najviac.

Odmena za hodnotenie
Naším zámerom je vybudovať databázu skúseností užívateľov a tento náš cieľ berieme naozaj vážne - za každé hodnotenie môžete získať 20 kreditov, ktoré môžete uplatnit ako zľavu pri ďalšej objednávke (kredity získavate aj za nákup tovaru v našom obchode - dalšie informácie o bonusovom systéme)Ako vložiť hodnotenie
Hodnotenie produktu je možné vložiť prostredníctvom odkazu, ktorý nájdete pod každým produktom. Na nasledujúcej stránke hodnotenie pridáte prostredníctvom veľmi jednoduchého formulára.
Pokiaľ chcete získať bonusové body, musíte sa pred vložením hodnotenia prihlásiť do systému tak, aby bolo možné body pripísať k vášmu kontu.

Ochrana osobných dát
Pri každom hodnotení vloženého registrovaným užívateľom sa zobrazuje jeho meno, priezvisko a mesto. Tieto údaje zabezpečujú dostatočnú mieru anonymity.
Týmto nie je dotknutá možnosť užívateľa vložiť ďalšie kontaktné údaje priamo do hodnotenia, pokiaľ má hodnotiaci užívateľ záujem o komunikáciu s ďalšími užívateľmi produktu, napríklad za účelom získania skúseností od ostatných.

Autorizácia
Každé hodnotenie v systéme sa zobrazí až po schválení administrátorom. Túto poistku sme zahrnuli nie preto, aby sme sa vyhli nepríjemným hodnoteniam - tie samozrejme zverejníme taktiež, ale preto aby sme mali kontrolu nad relevantnosťou jednotlivých príspevkov. Vďaka našej filtrácii v tomto systéme teda nájdete len skutočné hodnotenia, nestretnete sa so žiadnymi nezmyselnými príspevkami, čo len zvyšuje hodnotu užívateľských hodnotení.

Priznávanie kreditov
Kredity nepriznávame za každé hodnotenie. Pri tých hodnoteniach, ktoré sú veľmi krátke a všeobecné sa môže stať, že ich nezverejníme vôbec. Hodnotenie, ktoré len kopíruje popis výrobku taktiež nezverejňujeme. Máme totiž záujem predovšetkým o praktické skúsenosti získané používaním produktu.
Vyhradzujeme si právo hodnotenie zverejniť a nepriznať kredity.
Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8:00-16:30 hodín

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €