Thule


Značka Thule je svetovým lídrom v poskytovaní riešenia prepravy pre aktívne rodiny, profesionálov a outdoorových nadšencov. Skrátka pre všetkých, ktorí chcú, aby ich nielen športové vybavenie bolo na vozidle prevezené jednoducho, bezpečne a štýlovo.

Švédska značka Thule bola založená v roku 1942 farmárom Erikom Thulinom, ktorý žil pôvodne so svojou ženou a dvoma deťmi v Gnosjobygdene v južnom Švédsku. Keď však krutá zima ochromila celú krajinu, rozhodol sa presťahovať zo svojho domčeka do bytu v Hillerstorpe. Tu mal k dispozícii aj malú dielňu a tak začal vyrábať háčiky na šťuky. Zlom nastal v roku 1955 keď sa rodina rozhodla zamerať svoju činnosť na automobilový priemysel. V roku 1962 vyvinuli prvý nosič na lyže a v roku 1977 aj prvý strešný box. Z malej rodinnej spoločnosti sa stala Thule Group - najväčší svetový dodávateľ strešných nosičov pre vozidlá so sídlom vo Švédsku a s približne 4.000 zamestnancami vo viac ako 30 výrobných a predajných miestach na všetkých hlavných automobilových trhoch v Severnej Amerike, Európe, Afrike a Ázii.

Portfólium výrobkov zahŕňa prepravné zariadenia pre automobily, ako sú strešné nosiče, nosiče bicyklov, nosiče na vybavenia na vodné športy, strešné boxy, nosiče lyží a rôznorodé príslušenstvo pre nosiče. Okrem toho spoločnosť ponúka aj snehové reťaze, prívesy, odťahové systémy ako aj príslušenstvo pre karavany.

Všetky výrobky Thule sa vyznačujú jednoduchou montážou a obsluhou. Spĺňajú vysoké nároky na bezpečnosť a design, takže zabezpečujú maximálnu ochranu vášho vybavenia a na aute vyzerajú mimoriadne dobre.

Firemným krédom je udržanie si vlastných hodnôt, na ktorých bola firma od samého začiatku postavená - solídna kvalita, nadčasový design, neustále inovácie, úcta k prírode, spotrebiteľovi a všetkým spolupracujúcim pracovníkom.

Aktuálna nabídka




Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8–16:30 hodín

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča


Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8–16:30 hodín

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €