Cyklovozíky

Užite si cestu na bicykli so svojim potomkom bez starostí! Detské vozíky za bicykel sú modernou a najmä bezpečnou variantou cestovania pre aktívne rodiny s deťmi. Vozíky boli navrhnuté tak, aby nemohlo dôjsť k ich jednoduchému prevráteniu a pevná konštrukcia ochráni váš najcennejší náklad aj v prípade nehody. Odpružené kolesá zasa zabezpečia pohodlie malých cestujúcich aj na nerovnom teréne. Vďaka výmenným adaptérom naviac vozík jednoducho a rýchlo premeníte v športový kočík pre beh alebo jazdu na inlajnoch.

Filtrovat

Výrobca:

Cena

Počet miest:

Brzda:

Ďalšie parametre Cena

Zoradiť podľa: abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 699.99 € 845.00 €

  skladom posledný kus

  Cyklovozík Chariot CTS Cougar 1 ponúka najlepší pomer medzi vlastnosťami a hodnotou. Kvalitné použité látky s čalúnenou vložkou sedačky. Detský vozík pre 1 dieťa má nastaviteľné odpruženie a pomocou adaptérov sa dá tlačiť alebo pripojiť za bicykel.

  VýpredajDoprava zdarma

  -17 %

 • 969.99 € 1 165.00 €

  skladom

  Cyklovozík Thule CTS CX1 ponúka najvyšší možný komfort a dokonalý vzhľad plný nových technických riešení včítane kotúčovej brzdy. Kvalitné látky, z ktorých sú vyrobené vonkajšie steny, boli použité aj na tvarovanú a pohodlnú čalúnenú sedačku.

  VýpredajDoprava zdarma

  -17 %

 • 1 099.99 € 1 259.00 €

  skladom posledný kus

  Cyklovozík Thule CTS CX2 ponúka najvyšší možný komfort a dokonalý vzhľad plný nových technických riešení včítane kotúčovej brzdy. Kvalitné látky, z ktorých sú vyrobené vonkajšie steny, boli použité aj na tvarovanú a pohodlnú čalúnenú sedačku.

  VýpredajDoprava zdarma

  -13 %

Cyklovozíky alebo tiež prívesné vozíky sú v poslednej dobe veľmi populárne a sú žiadanou alternatívnou prepravy detí, psov a nákladu za bicyklom. Detské vozíky máme skladom na predajni, kde Vám tiež skúsený preškolený personál rád zodpovie na všetky vaše otázky. Ako autorizovaný predajca vám tiež ponúkame najrôznejšie originálne príslušenstvo pre jazdu na kolieskových korčuliach alebo na behanie. Pomocou originálnych adaptérov sa z vozíka za bicykel dá urobiť napríklad aj dokonalo ovladateľný detský kočík alebo sánky na sneh. Ponúkame vám len kvalitné, testované a osvedčené značky Chariot a Croozer spĺňajúce maximálne bezpečnostné požiadavky.

 

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabánproduktový manažér

zbynek@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

02/ 20 92 49 44 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

prihláste sa Košík: 0.00 €