Yedoo

S kolobežkami a vôbec s „vecami na kolieskach“ žije značka Yedoo už od roku 2000. "Na počiatku bola návšteva výstavy „Sport Show“ v Las Vegas v  roku 1998, kde nás ohromila široká ponuka in-line korčúľ, skateboardov, ale najmä kolobežiek. Uvedomili sme si, ako veľmi  nám tieto praktické vozítka v Českej republike chýbajú. Rozhodli sme sa s tým niečo urobiť…"  hovorí šéf Dan Pilát.

Prvé prototypy sme skúšali a testovali priamo v teréne medzi jazdcami, ktorí nám poskytovali cenné podnety pre ďalší vývoj. Postupom času ale prichádzali požiadavky na ďalšie a ďalšie vylepšenia, čo kládlo stále väčšie nároky na celkové riešenie. Náš tím sa začal rozrastať.

Od výroby ku značke

Spočiatku sme všetku energiu venovali iba vývoju a predaju vyrobených kolobežiek, s ďalším sme si nerobili ťažkú hlavu. Kolobežky a odrážadlá  ale začali byť populárne a objavila sa potreba odlíšiť sa od iných výrobcov a dovozcov. Proste sme potrebovali meno.

Z hromady nápadov nakoniec zvíťazil názov „Yedoo“, ktorý vychádza z českého zvolania „Jedůů“, ktoré vám samo vystrelí z úst, keď sa rútite veľkou rýchlosťou na kolobežke. Značku postupne šírime po celom svete a tak dnes na našich strojoch jazdia nadšenci od  Madridu po Tokio. A nielen tam. Vďaka spolupráci s pánom Němečkom  sa na našich kolobežkách a odrážadlách teraz preháňajú aj hrdinovia Štvorlístka v  Třeskoprskách.

Aktuálna nabídka


Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8:00-16:00 hodín

Vendy
Vendy
Dana
Dana
Terka
Terka

Chcem vrátiť alebo vymeniť tovar

Chcem reklamovať tovar


Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8:00-16:00 hodín

Vendy
Vendy
Dana
Dana
Terka
Terka

Chcem vrátiť alebo vymeniť tovar

Chcem reklamovať tovar

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €