Vyskúšané - Kolieskové korčule Rollerblade Twister Edge

 

Produkt je dočasne vypredaný

Pokiaľ máte záujem o informáciu o dostupnosti, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi Vás budeme pri opätovnom zaradení produktu do našej ponuky informovať.

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Alternatívne

Vyskúšané - Kolieskové korčule Rollerblade Twister Edge Popis

d

Vrátený tovar v 14-dňovej lehote. Všetko sme riadne skontrolovali a až na nejakú drobnú kozmetickú vadu je všetko v 100% stave a funkčné. Vie to každý správny hráč - stačí jeden tréning a žiadna vec už nevyzerá úplne ako nová. Tovar ponúkame so zaujímavou zľavou. Na tovar sa vzťahuje štandardná záruka 24 mesiacov a samozrejmosťou je možnosť vrátenia do 14-tich dní.

Rozbehnite to v najlepších korčuliach

Viac ako 1 100 korčuliarov testovalo tieto korčule a pridelilo im ocenenia v Megatestu 2019. Tak nakúpte zavčasu, aby na vás niečo zostalo.

Pánske kolieskové korčule Rollerblade Twister Edge sú optimálnym športovým vybavením pre skúsenejších korčuliarov a zdatnejších jazdcov s praktickými základmi. Korčule sa výborne zabývajú na chodidlách pokročilejšieho športovca a vyzretého jazdca vybaveného technickými zručnosťami, ktoré uplatní najmä na tratiach urbanistického charakteru.

Kde je vôľa, tam je cesta

Kolieska Hydrogen sa chvália priemerom 80 mm a disponujú širokým repertoárom vlastného využitia v teréne. Pevné a stabilné kolieska sú optimálne na dlhšie výjazdy a trasy, ale rovnako tak dobre poslúžia i pri kratších a na vzdialenosť nenáročných výletoch. Využitie nájdu napríklad i pre účely kondičných tréningov.

Základné parametre

  • Kolieska podliehajú zaradeniu do kategórie tvrdosti 85A a prispievajú k plynulej a neohrozenej jazde
  • Typ koliesok je 4 × 80 mm a sú ako stvorené pre bezstarostné jazdy
  • Podvozok sa vyznačuje maximálnou mierou odolnosti, spoľahlivosti a stability počas jazdy
  • Hliníkový rám umocní kvalitnú jazdu a podporí výkonnosť nositeľa

Budete (ako) vo vate

Širšia topánka a veľmi profesionálne polstrovanie zabezpečia pohodlné a príjemné ukotvenie nohy. Po celý čas korčuľovania budú nohy v bezpečí a zároveň im bude poskytované pohodlné a mäkké zázemie, z ktorého sa nebudete chcieť vyzuť. Topánka je skutočne veľmi ľahká a poskytuje nepoznané pohodlie a nákazlivý komfort pre budúce jazdy.

Zaviažte a choďte

Prípravný čas pred očakávaným výjazdom skracuje a zjednodušuje klasické šnurovanie. Topánka má i dve pracky.

Sedemmíľová návykovosť

Ložiská korčúľ Rollerblade nesú nadštandardnú kvalitu a zaraďujú sa do kategórie ILQ - 7 Plus. Najlepšie im je pri vyvinutí vyššej a najvyššej rýchlosti, pričom korčuliar sa nemusí obávať, že by ho jeho prepravný prostriedok zradil. Zadnú časť, kde sa nachádza päta korčuliara, navyše dopĺňa vyhľadávaná vychytávka Shock Absorber, ktorá eliminuje otrasy vznikajúce vplyvom rýchlej jazdy.

Hodnotenie

d

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekcie

denisa@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44


02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €