Tenisové loptičky

Tenisákov nie je nikdy dosť. Vyberte si tenisové loptičky na akýkoľvek povrch, tlakované alebo netlakované. Ak váhate, ktoré loptičky na tenis sa ku vám hodia, zavolajte, napíšte alebo mrknite do našej poradne »

Filtrovat

Výrobca:

Cena

Typ míče:

Balenie::

Ďalšie parametre Cena

Zoradiť podľa: od najpredávanejšieho | abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 5.49 € 9.00 €

  skladom

  Turnajová tenisová lopta pre všetky druhy povrchov s lepšou priamou aj periférnou viditeľnosťou na ostrom slnku a v šere, alebo v horšom osvetlení.

  -39 %

 • 5.99 € 8.99 €

  skladom

  Oficiálne loptičky v grandslamovom turnaji US Open! Sú ideálne na prestížne turnaje a na náročnú rekreačnú hru.

  -33 %

 • 6.69 € 11.50 €

  skladom

  Pretlaková loptička so špeciálnou povrchovou úpravou meltonu pre ochranu proti vode a vlhkosti. Na všetky povrchy. 

  -42 %

 • 6.99 € 13.99 €

  skladom

  Špičkové tenisové loptičky Tretorn Micro X s extrémne dlhou trvanlivosťou sú určené na vrcholový i rekreačný tenis. Loptička samotná sa skladá z exkluzívnej Flex-Felt plsti pre najlepší pocit a maximálnu trvanlivosť na všetkých povrchoch. Loptičky sú priamo od výrobcu potlačené farebným logom SportObchod.cz a na kurte tak nehrozí zámena s loptičkami iných hráčov.

  Exkluzívne

  -50 %

 • 7.29 € 9.19 €

  skladom

  Tlakovaná tenisová loptička má perfektný výkon. Vysoko výkonné meltonové jadro robí loptičku vhodnú na všechny typy povrchov. Hodí sa ako na turnajové zápasy, tak aj na trénovanie a rekreačnú hru.

  -21 %

 • 7.69 € 12.65 €

  skladom

  Tenisové loptičky Babolat French Open Clay sú výkonnostné loptičky vhodné najmä na antukové povrchy.

  -39 %

123vše

V tejto sekcii vám ponúkame tenisové loptičky určené na všetky druhy povrchov. Vyberie si tu určite každý. Tenisové loptičky sa delia na tlakované a beztlakové. Tlakované loptičky sú plnené vzduchom, sú pružnejšie, ich tvrdosť však časom klesá, dokonca pri vynikajúcim svetových zápasoch sa tieto druhy tenisových loptičiek vymieňajú už po niekoľkých setoch. Tvrdosť beztlakových loptičiek je daná zložením gumy, po prípade sú loptičky plnené mikropráškom (Tretorn Micro X). Tieto loptičky sú tak dlhodobo stále. Kvalitu loptičky tiež pozitívne ovplyvňuje prímes jadra loptičky (zväčša titánová) ako aj samotná plsť loptičky (melton).

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažérka

simona@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44


Spolupracujeme

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €