Tenisové doplnky

Tenisové doplnky rozžiaria vašu hru. Nasaďte čelenku a potítko, nahoďte novú omotávku a povedzte vibráciam stop. Vyberte si z doplnkov na tenis a zasmečujte.

Filtrovat

Výrobca:

Cena
Cena:

Zoradiť podľa: od najpredávanejšieho | abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 4.29 € 

  skladom

  Hodnotenie: 92.8%

  Vibrastop na rakety Tecnifibre ATP VibraClip (1 ks)Špeciálny antivibračný doplnok v podobe klipu. V súčasnosti jeden z najlepších vibrastopov, veľmi obľúbený hlavne medzi profesionálnymi a výkonnostnými hráčmi. Tento účinný a ultraľahký doplnok (vážiaci iba 2 gramy) je chránený patentom.

   

 • 4.99 € 6.49 €

  skladom na predajni

  Hodnotenie: 93.8%

  Sada značkových potítok Wilson Wristband 2.5´´ Black (2 ks] v čiernej farbe zo 100% bavlny pre maximálnu absorpciu potu a príjemný pocit pri nosení. Potítka majú štandardnú dĺžku 2.5" pre väčšiu absorpciu potu.

  -23 %

 • 5.79 €

  skladom

  Vrchná omotávka je určená ako ďalšia vrstva tzv. OverGrip a jednoducho a rýchlo sa namotáva na pôvodnú omotávku.

   

 • 6.99 € 8.00 €

  skladom

  Hodnotenie: 98.0%

  Základná omotávka na rakety Head HydroSorb Grip White využíva technológiu Twin-Channel-System a špeciálny elastomerový materiál ponúka výbornú absorpciu vlhkosti a potu a veľmi komfortné držanie rakety. Tento typ omotávky používa väčšina tenisových a squashových rakiet Head a omotávka má taktiež naše odporúčania.

  -13 %

 • 7.29 € 8.19 €

  skladom

  Hodnotenie: 95.6%

  Kvalitný obal na tenisové rakety Head s popruhom na rameno.

  -11 %

 • 6.99 € 8.39 €

  skladom

  Hodnotenie: 96.6%

  Vrchná omotávka na rakety Wilson Pro Overgrip Perforated White v balení po 3 kusoch. Najpredávanejšia vrchná omotávka Wilson s perforovaným povrchom pre maximálny odvod vlhkosti a lepší cit.

  -17 %

Ponúkame vám všetko tenisové príslušenstvo a doplnky ako sú tenisové omotávky, tlmiče vibrácií, ochranné pásky či vyvažovacie pásky. Nájdete u nás aj potítka a čelenky, tenisovú literatúru a ďalšie doplnky. Novinkou sú powerbally - pomôcka na posilňovanie zápästia a predlaktia a rehabilitáciu tenisového lakťa. Powerball je svetovo najprepracovanejší ručný gyroskop, ktorý vďaka precíznej technológii dosahuje rýchlosť až 15 tisíc otáčok za minútu, pričom vyvíja odpor rovnajúci sa hmotnosti viac ako 18 kilogramov. Powerball je aj zdrojom skvelej zábavy a súťaživosti.

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekcie

denisa@sportobchod.sk

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.sk

uprihláste sa Košík: 0.00 €