Doprava zdarma na nákup od 40 €

Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8:00-16:00 hodín

Tereza Buchtelíková
Tereza Buchtelíková
Dana Havířová
Dana Havířová

Túžba behať v adidas Ultraboost 21

Už ste mali na nohe obuv, ktorá vo vás prebudila túžbu behať? Nová bežecká obuv adidas Ultraboost 21 so závratnou návratnosťou energie sľubuje presne to a nič menej. Hi energy!
V bežeckej obuvi adidas Ultraboost sa spája dokonalá harmónia hmotnosti, tlmenia a sily aktívneho odpruženia.


6 %

o 6 % viac BOOST peny, ktorá vás vystrelí vpred

Primeknit+

flexibilný, pletený a najmä udržateľný zvršok

LEP

vysoká torzná tuhosť pre vašu rýchlosť a stabilitu

Continental

podrážka pod palcom od tých najlepších pre perfektný odrazRozbehnite sa za zážitkami hneď teraz. Máme dve farebné kombinácie pre dámy a dve pre pánov.

Stručná história revolučnej peny Boost

2007: V laboratóriách nemeckej firmy BASF vytvorili malé guličky z hmoty s obrovskou návratnosťou energie. Pomenovali ich "energy capsules" (energetické kapsule) a nevedeli čo s nimi ďalej. Oslovili preto ďalšiu nemeckú firmu - adidas. Rodí sa revolúcia v komforte a rýchlosti podošvy: pena BOOST.

2012: adidas testuje prvé prototypy bežeckej obuvi s guličkami BOOST a ukazuje sa, že doposiaľ využívaná EVA pena sa s BOOST nemôže rovnať

13. 2. 2013: šéf športovej divízie adidas Eric Liedtke na konferencii v New Yorku predstavil prvú bežeckú obuv s BOOST. Tvrdí, že adidas práve vytvoril revolučnú obuv, ktorá bude určovať trendy výkonnostného behu.

27. 9. 2014: Dennis Kimetto si na maratón v Berlíne obúva adidas Adios Boost a vyhráva. Ako prvý na svete zabehol maratón pod 2 hodiny a 3 minúty a stanovil nový svetový rekord na 2:02:57.

22. 1. 2015: adidas uvádza na trh prvý Ultraboost, ktorý ihneď útočí na popredné priečky v predaji bežeckej a lifestylovej obuvi, vystupuje v nich i Kayne West. Zvršok Ultraboost tvorí tkanina Primeknit z udržateľných zdrojov. adidas pivotuje s ekologickou výrobou oblečenia a obuvi pod heslom "Oceány. Klima. Život."

28. 1. 2021: adidas uvádza do predaja najnovší Ultraboost, už od pohľadu sľubuje ešte vyšší komfort a rýchlosť.

bežecká obuv adidas Ultraboost
podrážka bežeckej obuvi adidas Ultraboost
bežecká obuv adidas Ultraboost

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}