Lakte Bauer Supreme 1S Junior

 

Produkt je dočasne vypredaný

Pokiaľ máte záujem o informáciu o dostupnosti, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi Vás budeme pri opätovnom zaradení produktu do našej ponuky informovať.

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Alternatívne

Lakte Bauer Supreme 1S JuniorPopis

d

Hokejové chrániče lakťov Bauer Supreme 1S JR z kolekcie pre sezónu 2017/2018 sú ideálnou voľbou pre maldých nádejných hokejistov, ktorí hrajú na vysokej úrovni. Chrániče nabité špičkovými technológiami poskytnú maximálnu ochranu a vynikajúce pohodlie pri náročných zápasoch.

Zdravie na prvom mieste

  • Biceps: pena Vent Armor s PE vložkami
  • Predlaktie: Curv composite s HD vložkami
  • Vnútorná strana paže: pohlcujúci materiál fleXorb
  • Špičkové technológie Curv composite a Powerlite
  • Materiály XRD pohltia energiu nárazu

Zvýšená ochrana

Materiál Curv composite poskytuje po celej svojej ploche maximálnu ochranu pred tvrdými strelami, nárazy do mantinelu i prípadným seknutím hokejky. Technológia od značky Bauer uberá výstroju na hmotnosti, ale naopak účinnosť ochrany zvyšuje. Hokejista iste ocení každý gram z celkovej hmotnosti dolu.

Perfektné rozptýlenie nárazov

Ľahká tvarovateľná pena Powerlite spoľahlivo rozptyluje nárazy na veľkú plochu a tak znižuje bolesť a riziko možného zranenia. Zásluhou technológie Powerlite chránič perfektne obklopí časť tela každého hráča a poskytne úžasné pohodlie počas náročných hokejových zápasov.

Buďte v svojej koži

Výstelka je vybavená technológiami 37.5 a Sanitized, ktoré skutočne rýchlo odparujú pot a vysúšajú tkaninu. Chránič je tak odolný voči zápachu. Udržujú telo v telesnej teplote i pri najväčšej námahe. Vďaka technológiám sa nezapotíte a neprehrejete. Chrániče s technológiou 37.5 sa správajú ako vaša druhá koža.

Buďte v svojej koži

Výstelka je vybavená technológiou 37.5™ . Tá skutočne rýchlo odparuje pot a suší tkaninu. Udržiava telo v telesnej teplote aj pri najväčšej námahe. Nezapotíte sa a neprehrejete sa. Chrániče s technológiou 37.5™ sa správajú ako vaša druhá koža.

Bauer Poron XRD

Značka Bauer ponúka v tomto modely exkluzívny materiál Bauer PORON® XRD™, ktorý dokáže pohltiť energiu nárazu. Super ľahký a odolný materiál okamžite pohltí aj vo vysokej rýchlosti energiu, ktorá vznikla nárazom. Materiál je vložený na najviac exponovaných miestach medzi vnútornou gélovou výstelkou a FXPP penou. Helma s touto technológiou poskytuje vynikajúcu absorpciu nárazu.

Dokonalé upevnenie

Hráč sa nemusí obávať, že by sa chránič po tvrdom súboji pohol. Systém upínania je trojremienkový systém s prekrývacím popruhom, ktorý zabezpečí, že všetko zostane tam, kde to má byť. Vďaka anatomickému tvarovaniu chránič spoľahlivo sadne na lakeť hráča a zabezpečí mu ľahký pohyb na ľade.


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

d
Sezóna2017/18
Kategória chráničov podľa vekujuniorské
Výkonnostná trieda hráčapoloprofesionálny a profesionálny hokej
Stupeň ochranyvysoká ochrana, časté tvrdé strety
Technológia výroby chráničaBauer 37.5(TM) Powerlite, Curv composite
Systém upínania3 pružné pásky

Hodnotenie SportObchod.sk

Hodnotenie podľa stupňa ochranyHodnotenie ochrany - 10 z 10 10/10
Hodnotenie podľa komfortuHodnotenie komfortu - 10 z 10 10/10
Naše odporúčanie na nákup
(pomer výkon/cena)
Hodnotenie pomeru výkon/cena - 10 z 10 10/10

Hodnotenie

d

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.


02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €