Korčule Bauer Vapor X900 S-17 SR

 

Produkt je dočasne vypredaný

Pokiaľ máte záujem o informáciu o dostupnosti, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi Vás budeme pri opätovnom zaradení produktu do našej ponuky informovať.

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Alternatívne

Korčule Bauer Vapor X900 S-17 SRPopis

d

Hokejové korčule Bauer Vapor X900 SR z kolekcie pre sezónu 2017/2018 sú ideálnou voľbou pre náročných profesionálnych hokejistov s nízkym profilom priehlavku, ktorí hľadajú absolútnu istotu v pohybe na ľade. Korčule s kvalitnými nožmi, ktoré sa chvália vysokou životnosťou, sa stanú vynikajúcou oporou pre hráčov a prinesú luxusné pohodlie

Základné parametre:

  • Skelet je neuveriteľne tuhý a pevný
  • Vložka dokonale v korčuli nohu uzamkne
  • Jazyk prináša maximálnu ochranu priehlavku
  • Tepelne tvarovateľná vrstva Anaform
  • Podrážka z celokarbónového kompozitu
  • Kvalitné nože s vysokou životnosťou

Vysoká kvalita

Skelet korčule vyrobený z 3-D tvarovateľného Curv composite s technológiou X-rib rebrovaním poskytne maximálnu ochranu pred tvrdým zásahom puku. Korčuľa pokrytá tepelne tvarovateľnou vrstvou Anaform sa dokonale prispôsobí tvaru nohy podľa individuálnych nárokov a tak zabezpečí vysokú mieru pohodlia i počas náročného zápasu.

Zvýšená ochrana

Materiál Curv composite poskytuje po celej svojej ploche maximálnu ochranu pred tvrdými strelami, nárazy do mantinelu i prípadným seknutím hokejky. Technológia od značky Bauer uberá výstroju na hmotnosti, ale naopak účinnosť ochrany zvyšuje. Hokejista iste ocení každý gram z celkovej hmotnosti dolu.

x-rib

Konštrukcia korčule je tvorená známou a rokmi overenou technológiou Bauer x-rib, ktorú si nechal výrobca Bauer patentovať. Technológia konštrukcie, ktorá zabezpečuje maximálny výkon a dynamiku pohybu, využíva v zadnej časti korčule špeciálne štruktúry v tvare písmena X. Súčasťou konštrukcie sú tiež špeciálne tepelne tvarovateľné švy, ktoré sa dokonale prispôsobia každej nohe, poskytnú jej maximálnu oporu a vyzdvihnú váš výkon o úroveň vyššie. Zakomponovanie krížového spevnenia je extra odolné voči bočným sekom a nastreleniam pukom, ktorý môže lietať obrovskou rýchlosťou. Konštrukcia chráni oblasť členka a celú zadnú časť nohy vrátane bočných kostí. Celý prvok je nielen vhodným estetickým prvkom, ale zároveň je 100% funkčne navrhnutý pre maximálnu rýchlosť, dynamiku a stabilitu. Konštrukcia nijako nebráni voľnosti pohybu a aktívne prispieva k zvýšeniu akcelerácie a rýchlym zmenám pohybu hráčov.

Dokonalý jazyk

Jazyk Flex Lock + má asymetrický tvar, teda nebudete mať problém sa do topánky ľahko a pohodlne vmestiť. Žiadne dlhé obúvanie vás v šatni nečaká. Vypchávka zo špeciálneho plastu poskytne dokonalú ochranu priehlavku. Jazyk navyše nohu spevní a dodá viac istoty do rýchlych pohybov.

Noha v naprostom luxuse

Zásluhou výstelky Lock Fit + zostane vaša noha v absolútnom suchu. Navyše výstelka dokonale spevní nohu v korčuli a umožní hráčovi neuveriteľné zrýchlenie. Korčuľa tak dodá hokejistovi potrebné sebavedomie a priestor pre isté obratné pohyby i v tej najvyššej rýchlosti.

Spoľahlivé upevnenie

Systém klasického zaväzovania šnúrok je vyrobený z vysoko odolného, ale zároveň mäkkého plastu, ktorý zabezpečí dokonalé obopnutie nohy. Noha je tak v korčuli dokonale upevnená a vás na ľade nikto a nič nerozhodí.

Držiaky nožov Bauer Tuuk LightSpeed Edge predstavujú revolučný design s možnosťou jednoduchej výmeny noža bez použitia náradia. Holdery sú kompatibilné so všetkými nožmi Tuuk LightSpeed. Nové je tiež uloženie noža v držiaku, ktoré umožňuje rýchlejší sklz a menšie oblúky.

Vymeniť nôž za sekundu?! Áno, Tuuk LightSpeed Edge to dokáže.

Bauer Tuuk LightSpeed Edge

revolučný systém rýchlej výmeny noža Bauer Tuuk LightSpeed Edge

Ostré a nehrdzavejúce ostrie

Korčule sú vybavené nožmi Bauer TUUK LightSpeed 3. Ide o veľmi obľúbené a často používané odolné nože pre profesionálnych hráčov od svetového výrobcu. Špeciálne nože zaisťujú dlhú životnosť aj pri častom ostrení a majú veľmi ostré, nehrdzavejúce ostrie. Rýchla a jednoduchá výmena noža je charakteristickým znakom tohto modelu. Modifikovaný tvar uľahčuje brúsenie noža a tým aj jeho prispôsobenie sa na mieru každého hráča.


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

d
Sezóna2017/18
Kategória chráničov podľa vekuseniorské
Odporúčané použitievhodné pre výkonnosté korčuľovanie
Výkonnostná trieda hráčapoloprofesionálny a profesionálny hokej
Odporúčaný štýl korčuľovaniaspeed
Technológie tvarovateľnosticelá topánka v rúre
Konštrukcia topánky3 Curv kompozit s technológiou X-rib
Materiál výstelkyLOCK FIT +
Prevedenie jazykaFLEX LOCK +
Vnútorná vložkaLOCK FIT +
Podrážkacelokarbónová
Držiaky (holdery)Bauer Tuuk LightSpeed Edge
Nože (železá)TUUK Lightspeed 3 Stainless Steel
Hodnotenie technológieHodnotenie použitej technológie - 10 z 10 10/10
Hodnotenie pevnosti a tuhostiHodnotenie pevnosti a tuhosti - 10 z 10 10/10
Hodnotenie odolnosti a životnostiHodnotenie odolnosti a životnosti - 9 z 10 9/10
Hodnotenie kvality nožovHodnotenie kvality nožov - 10 z 10 10/10
Naše odporúčanie na nákup
(pomer výkon/cena)
Hodnotenie pomeru výkon/cena - 10 z 10 10/10

Hodnotenie

d

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.


02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €