Inline helma Tempish Style Black

 

Produkt je dočasne vypredaný

Pokiaľ máte záujem o informáciu o dostupnosti, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi Vás budeme pri opätovnom zaradení produktu do našej ponuky informovať.

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Alternatívne

Inline helma Tempish Style BlackPopis

d

Inline prilba Tempish Style Black z kolekcie 2013 vyrobená IN-MOLD technológiou, ktorá zabezpečuje dokonalé pohodlie a bezpečnosť pri jazde na kolieskových korčuliach. Komfortná prilba v čiernej farbe s farebnými prvkami a vetracími otvormi je dokonale odvetraná. Prilba je vhodná i na bicykel.

Perfektná, pohodlná a maximálne bezpečná prilba, čo má štýl!

Konštrukcia prilby je vyrobená kombináciou vonkajšieho plastu a vnútornej penovej vrstvy natvarovanej pre dokonalé usadenia na hlave. In-mold je označenie technologického postupu, pri ktorom sa do škrupiny uzatvorenej vo forme pod tlakom vstrekuje penový EPS polystyrén. Ich spojenie vystuží oblasť ventilačných otvorov a rebier. Výsledkom je kompaktná, jednoliata, ľahká, bezpečná a veľmi odolná prilba.

Pevné usadenie a fixáciu hlavy zabezpečujú dva nastaviteľné remienky pod bradou. Remienky sú vybavené klasickou karabínkou, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle zapínanie.

Systém upínania je doplnený možnosťou presného nastavenia obvodu hlavy pomocou dômyselného ergonomického upínacieho systému, ktorý tvorí čelenka, ktorá obopína 3/4 hlavy. Umožňuje dokonalé horizontálne a vertikálne nastavenie. Mechanizmus nastavenia pre zvýšenie pohodlia a stability, ktorý sa dá ovládať i jednou rukou.

Prilba je vybavená optimálne rozmiestnenými vetracími otvormi, ktoré zabezpečujú maximálnu cirkuláciu vzduchu počas jazdy, čím minimalizujú potenie a odvádzajú telesnú vlhkosť.

Prilba je svojim tvarom a hmotnosťou dokonale kompatibilná tiež ako cyklistická.

Tip predajcu: Bezpečnosť na kolieskových korčuliach v žiadnom prípade nepodceňovať. Keď si uvedomíme, že i začínajúci či mierne pokročilý korčuliar bez problémov predbehne chodca, znamená to, že i rýchlosť začiatočníka dosahuje hodnoty minimálne 10-15 km/h. Predstavte si napríklad, že sa v tejto rýchlosti s niekym zrazíte alebo sa zapletiete nejakému chodcovi do navíjacieho vodítka od jeho štvornohého miláčika. Keď si uvedomíme aké nepríjemné je sa s niekym zraziť i pri obyčajnej chôdzi, je lepšie niečo také radšej ani nedomýšľať. Stať sa to ale môže a každý korčuliar by mal byť pre taký prípad čo najlepšie vybavený. Set chráničov a kvalitná inlinová prilba by preto nemali chýbať v základnom vybavení žiadneho korčuliara.

Prilbu dodávame vo viacerých veľkostiach:

Nepáči sa vám farebná kombinácia? V ponuke máme tiež farby: inline prilba Tempish Style White, inline prilba Tempish Style Gold alebo inline prilba Tempish Style Pink.

Tabulka veľkostí

Mobvod hlavy (cm)55 - 58
Lobvod hlavy (cm)58 - 60


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

d
Použitie podľa štýlu jazdyfitness jazda
Systém nastavenia obvodu hlavyáno
Systém zapínania helmy2 nastaviteľné pásky s bezpečnostnou karabínou
Počet vetracích otvorov22
Ochranná sieťka proti hmyzunie
Ochranný štít očídemontovateľný

Hodnotenie SportObchod.sk

Kvalita spracovaniaHodnotenie kvality spracovania - 8 z 10 8/10
Komfort zapínaniaKomfort zapínania - 8 z 10 8/10
PriedušnosťHodnotenie priedušnosti - 9 z 10 9/10
Celkové hodnotenieCelkové hodnotenie - 9 z 10 9/10

Hodnotenie

d

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekcie

denisa@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44


02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €