Hokejové ponožky SportObchod

 

Produkt je dočasne vypredaný

Pokiaľ máte záujem o informáciu o dostupnosti, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi Vás budeme pri opätovnom zaradení produktu do našej ponuky informovať.

Popis Parametre Hodnotenie (600) Otázky (0) Alternatívne

Hokejové ponožky SportObchodPopis

d

Priemerné hodnotenie 96.13 % 96% Hodnotilo 600 uživatelov

  • 5 Hviezd 497×
  • 4 Hviezdy 93×
  • 3 Hviezdy
  • 2 Hviezdy
  • 1 Hviezda

9485 zakazníkov už zakúpilo

98 % zákazníkov odporúča

Kvalitný český výrobca BOMA

Na zákazku vyrobené športové profesionálne hokejové ponožky SportObchod.cz určené predovšetkým na hokej, inline a zimné športy. Na základe skúseností a požiadavkov dlhoročných hokejistov sú vybavené niekoľkými funkčnými systémami ochraňujúcich nohu behom fyzickej záťaži. V novej verzii osvedčených, pohodlných a komfortných ponožiek nájdete na spodnej časti chodidla pridaný moderný materiál vlákno Coolmax - pre dokonalý transport vlhkosti. Novo je taktiež ponožka vybavená ochranou proti pretočení!

NOVINKA! Ponožky sú ešte viac premyslené a na výrobu bol použitý ešte kvalitnejší materiál!

Ponožky sú vyvinuté predovšetkým do korčúľ, ale ich funkčné charakteristiky ich predurčujú taktiež pre využitie v iných zimných športoch, akými sú napr. zjazdové lyžovanie či bežkové lyžovanie. Zaistí vám dokonalú ochranu chodidla pred otlačením, dokonalý odvod potu a priliehavosť k nohe.

Ponožky sú vyrobené zo špeciálneho FinesFibre vlákna obsahujúceho 40% bavlny, 35% polypropylénu, 20% polyester Coolmax a 5% elastenu. Táto kombinácia materiálu spolu s technológiami 3-fix-point zaručuje dokonalé priliehanie ponožky k nohe. Ponožka je tak behom použitia presne usadená, nepretáča sa, a poskytuje tak svojmu majiteľovi vysoké pohodlie a plné využitie všetkých uvedených technológií.

Ponožky spokojne používame aj pri našom pravidelnom testovaní Nordiců a sú naozaj SUPER!

K jednej z namáhaných častí nohy patrí bezpochyby členková časť nohy. Tá je pri intenzívnych športoch zaťažovaná okrem hmotnosti tela tiež trením nohy, ktoré je dôsledkom pohybu nohy a rôznych bočných tlakov. Preto je ponožka v danej oblasti vybavená špeciálnym výpletom, ktorého cieľom je tieto problémy eliminovať.

Vďaka technológii SPL (Strong-protect-level Technology), ktorá je použitá na ponožke v spodnej a nartovej časti nohy, je zaistený výborný odvod vlhkosti a prebytočného tepla. Zosilnený výplet v týchto partiách eliminuje tiež možné otlaky, prispieva k celkovému dobrému usadeniu ponožky a v neposlednej rade ponúka svojmu užívateľovi vysoký stupeň pohodlia.

Ponožky sú vyrábané vo veľkostných prevedeniach po 2 číslach zahŕňajúcich veľkosti EUR 36-46.

V ponuke nájdete tiež červené inline ponožky ProfiVent Skate II, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre inline korčuľovanie.

Hodnotenie

d

Priemerné hodnotenie 96.13 % 96% Hodnotilo 600 uživatelov

  • 5 Hviezd 497×
  • 4 Hviezdy 93×
  • 3 Hviezdy
  • 2 Hviezdy
  • 1 Hviezda

9485 zakazníkov už zakúpilo

98 % zákazníkov odporúča

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.


02/ 20 92 49 44 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

prihláste sa Košík: 0.00 €