Hokejové ponožky SportObchod

Akcia

-38 %

 

4.99 s DPH Bežná cena: 8.00 €

Dostupnosť

E-shop: SKLADOM

veľkosť ponožek 34-35

Hodnotenie:
Hodnotenie 96%
Kúpou získáte
4 kredity
Objednávacie číslo:
8604
Výrobca:
SportObchod.cz

Porovnať Vytlačiť

Hokejové ponožky SportObchod https://www.sportobchod.sk/img/produkty/med/282/282067-hokejove-ponozky-sportobchod-m.jpg Na zákazku vyrobené športové profesionálne hokejové ponožky SportObchod sú určené predovšetkým na hokej, inline a zimné športy. Na základe skúseností a požiadaviek hokejistov sú vybavené niekoľkými funkčnými systémami, ktoré chránia nohu športovca počas fyzickej záťaže. NOVINKA - teraz je časť chodidla ponožiek s prímesou vlákna Coolmax a s ochranou proti pretočeniu!
4.99 EUR New

Vyberte vlastnosti:

Ako si vybrať veľkosť?

Popis Parametre Hodnotenie (645) Otázky (0) Príslušenstvo Alternatívne

Hokejové ponožky SportObchodPopis

d

Kvalitný český výrobca BOMA

Na zákazku vyrobené športové profesionálne hokejové ponožky SportObchod.cz určené predovšetkým na hokej, inline a zimné športy. Na základe skúseností a požiadavkov dlhoročných hokejistov sú vybavené niekoľkými funkčnými systémami ochraňujúcich nohu behom fyzickej záťaži. V novej verzii osvedčených, pohodlných a komfortných ponožiek nájdete na spodnej časti chodidla pridaný moderný materiál vlákno Coolmax - pre dokonalý transport vlhkosti. Novo je taktiež ponožka vybavená ochranou proti pretočení!

NOVINKA! Ponožky sú ešte viac premyslené a na výrobu bol použitý ešte kvalitnejší materiál!

Ponožky sú vyvinuté predovšetkým do korčúľ, ale ich funkčné charakteristiky ich predurčujú taktiež pre využitie v iných zimných športoch, akými sú napr. zjazdové lyžovanie či bežkové lyžovanie. Zaistí vám dokonalú ochranu chodidla pred otlačením, dokonalý odvod potu a priliehavosť k nohe.

Ponožky sú vyrobené zo špeciálneho FinesFibre vlákna obsahujúceho 40% bavlny, 35% polypropylénu, 20% polyester Coolmax a 5% elastenu. Táto kombinácia materiálu spolu s technológiami 3-fix-point zaručuje dokonalé priliehanie ponožky k nohe. Ponožka je tak behom použitia presne usadená, nepretáča sa, a poskytuje tak svojmu majiteľovi vysoké pohodlie a plné využitie všetkých uvedených technológií.

Ponožky spokojne používame aj pri našom pravidelnom testovaní Nordiců a sú naozaj SUPER!

K jednej z namáhaných častí nohy patrí bezpochyby členková časť nohy. Tá je pri intenzívnych športoch zaťažovaná okrem hmotnosti tela tiež trením nohy, ktoré je dôsledkom pohybu nohy a rôznych bočných tlakov. Preto je ponožka v danej oblasti vybavená špeciálnym výpletom, ktorého cieľom je tieto problémy eliminovať.

Vďaka technológii SPL (Strong-protect-level Technology), ktorá je použitá na ponožke v spodnej a nartovej časti nohy, je zaistený výborný odvod vlhkosti a prebytočného tepla. Zosilnený výplet v týchto partiách eliminuje tiež možné otlaky, prispieva k celkovému dobrému usadeniu ponožky a v neposlednej rade ponúka svojmu užívateľovi vysoký stupeň pohodlia.

Ponožky sú vyrábané vo veľkostných prevedeniach po 2 číslach zahŕňajúcich veľkosti EUR 36-46.

V ponuke nájdete tiež červené inline ponožky ProfiVent Skate II, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre inline korčuľovanie.

Hodnotenie

d

Priemerné hodnotenie 96.03 % 96% Hodnotilo 645 uživatelov

  • 5 Hviezd 532×
  • 4 Hviezdy 101×
  • 3 Hviezdy 10×
  • 2 Hviezdy
  • 1 Hviezda

10640 zakazníkov už zakúpilo

98 % zákazníkov doporúča

Pridať hodnotenie

Napíšte svoje hodnotenie produktu Hokejové ponožky SportObchod1 2 3 4 5 1 - najhoršie, 5 - najlepšieKredity za hodnotenie získáte,
len ak budete hodnotiť produkty ako prihlásený užívateľ. Prihlásiť sa

Otázky

d

Čo Vás zaujíma o tomto produkte? Opýtajte sa.

Máte otázku k produktu Hokejové ponožky SportObchodPríslušenstvo

d

Alternatívne

d

Gatorade

Nápoje a doplňky stravy od firmy Gatorade jsou vyvíjeny pro maximální výkon při každé sportovní aktivitě.

Najpredávanejšie produkty


    02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.sk

    prihláste sa Košík: 0.00 €