Hokejové suspenzory

Suspenzor je najdôležitejšou časťou hokejového výstroja hneď po prilbe. Minimálne pre mužov to platí stopercentne. Ibaže čo keď neviete, ako vybrať veľkosť hokejového suspenzoru? Nie je to žiadna jadrová fyzika, prečítajte si článok o tom, ako vybrať suspenzor a budete mať jasno i bez merania veľkosti chúlostivých partií.

Filtrovat

Výrobca:

Cena
Cena:

Zoradiť podľa: od najpredávanejšieho | abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 21.99 € 30.38 €

  skladom

  Suspenzor + šortky Bauer Core sú určené pre všetky výkonnostné a vekové kategórie hráčov. Kombinácia ľahkých šortiek s vstavaným chráničom citlivých miest a suchým zipsom pre prichytenie štucní.

  Doprava zdarma

  -28 %

 • 25.99 €

  skladom v 4 veľkostiach

  Kompresné šortky so suspenzorom WinnWell Compression SR predstavujú vynikajúcu spodnú vrstvu pod hokejový výstroj.

  NovinkaDoprava zdarma

   

 • 42.99 € 60.42 €

  skladom

  Šortky Warrior Short Compression SR so suspenzorom sú profesionálnou multifunkčnou výbavou elitných hráčov. Sú priedušné a spoľahlivo chránia intímne partie.

  Doprava zdarma

  -29 %

 • 49.99 € 70.30 €

  skladom

  Nohavice so suspenzorom Warrior Tight Compression SR a kompresným strihom sú pre hokejistov nevyhnutné. Priedušné časti obmedzujú potenie na minimum.

  NovinkaDoprava zdarma

  -29 %

 • 44.99 €

  skladom v 1 veľkosti

  Kompresné hokejové šortky so suspenzorom ideálne pre hokejových hráčov, ktorí hľadajú pohodlné a príjemné spodky pod hokejové nohavice.

  Doprava zdarma

   

 • 16.99 € 19.32 €

  skladom

  Suspenzor CCM je určený pre náročných a poloprofesionálnych seniorských hráčov. Dokonale ochráni najcitlivejšie partie a poskytuje príjemný komfort vďaka použitému materiálu. Vysoko odolný suspenzor spoľahlivo drží v páse vďaka 5,7 cm širokému elastickému pásu.

  -12 %

Vyberte si tú najvhodnejšiu variantu pre ochranu vašich najcitlivejších miest. Suspenzory máme hneď v niekoľkých prevedeniach vrátane modelu s integrovaným podväzkovým pásom na uchytenie hokejových štucní. Suspenzory sú vyhotovené v niekoľkých farebných variantách a veľkostiach ako pre seniorov tak aj suspenzory pre žiakov a dorastencov.

Poradíme vám

Jan Kuchařík Jan Kuchaříkexpert sekcií

honza@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

Hokejový camp

V hokejovom campe Agility One, bude váš malý hokejový talent v dobrých rukách.

Hokejový camp Agility One

Hokejová Fan zóna

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €