Zimný výpredaj

Florbalové vybavenie od špecialistov

Florbalová likvidácia skladu

Vybavte sa na populárny šport, ktorý si u nás v posledných rokoch získal veľa priaznivcov hlavne v mladšej generácii pre svoju finančnú nenáročnosť a veľkú mieru zábavy. Kúpte si u nás florbalku, halovky a môžete vybehnúť do haly. Ak to myslíte s florbalom vážne, máme pre vás tiež florbalové oblečenie, ktoré má funkčné vlastnosti a voľný strih pre pohodlie na ihrisku.

Ak si chcete radšej stúpiť do brány, určite uvítate brankárske chrániče, masku a rukavice, ktoré vás ochránia pred tvrdými strelami.

Najnavštevovanejšie kategórie:

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekcie

denisa@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

Sportobchod odporúča Akčné Najpredávanejšie Najvyššie hodnotené

Sportobchod doporůča

 • 5.99 € 16.90 €

  skladom

  Hodnotenie: 96.2%

  Vak na 3 florbalky z pevnej nylónovej tkaniny v originálnom limitovanom designe SportObchod.sk. Pohodlne prenesie a ochráni florbalovú hokejku a vmestí sa do neho aj loptička.

  Výpredaj

  -65 %

 • 5.99 € 16.90 €

  skladom

  Vak na 3 florbalky z pevnej nylonovej tkaniny v originálnom limitovanom dizajne SportObchod.sk. Pohodlne prenesie a ochráni florbalovú hokejku a zmestí sa do neho i loptička.

  ExkluzívneVýpredaj

  -65 %

 • 3.49 € 5.49 €

  skladom

  Hodnotenie: 96.0%

  Rozlišovací dres SportObchod.cz vyrobený špeciálne na zákazku podľa našich požiadaviek, ktoré zahŕňali perfektný strih a kvalitný použitý materiál. Rozlišovák vo viacerých farbách umožňuje prehľad na ihrisku a dobrú periférnu viditeľnosť.

  Výpredaj

  -36 %

 • 3.49 € 5.00 €

  skladom

  Rozlišovací dres Sportega.de zahŕňa perfektný strih a kvalitný použitý materiál. Pre lepší prehľad na ihrisku.

  ExkluzívneVýpredaj

  -30 %

Akčné produkty

  Najpredávanejšie

  Najvyššie hodnotené

  Ponúkame florbalové palice značiek Unihoc a Salming, v sortimente nájdete tiež obľúbené značky ZoneX3M, Spokey, Tempish a Fatpipe. Našou špecialitou je pestrá ponuka florbalových setov, ktoré inde nenájdete. Cenovo výhodné sety máme aj pre školy, kluby a ďalšie organizácie, ktoré šijeme priamo na mieru.

  Florbalové palice a ďalšie florbalové vybavenie sa objavilo na SportObchod.sk v roku 2005. V súčasnosti zaujímame jednu z predných pozícií na trhu predovšetkým vďaka výhodným cenám a prepracovanému poradenstvu. Iba u nás máte záruku, že väčšina produktov prešla našimi rukami priamo pri hre, pred uložením na web väčšinu florbaliek testujeme v našom tíme, ktorý sa pravidelne zúčastňuje turnajov. Našu ponuku florbalu postupne dopĺňame a rozširujeme. Popritom spolupracujeme s predným klubmi aj hráčmi. Stále ponúkame spoluprácu klubom na všetkých úrovniach - formou zliav alebo sponzorskej podpory.

  Novinky

  Blog Šatna

  02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

  prihláste sa Košík: 0.00 €