15. narodeniny SportObchod.sk

Rozbehnite s nami narodeninovú párty. Z narodeninovej torty lietajú najobľúbenejšie produkty so zľavou až 74 %, objednávky zadarmo a 400 € na nákup. Chyťte si ich. Ale rýchlo, slávime iba jeden deň – o polnoci oslava končí.

Florbalové novinky sezóny 2017/2018

Florbalové vybavenie od špecialistov

Vybavte sa na populárny šport, ktorý si u nás v posledných rokoch získal mnoho priaznivcov hlavne u mladšej generáciei pre svoju finančnú nenáročnosť a veľkú mieru zábavy. Kúpte si u nás florbalku, halovú obuv a môžete vybehnúť do haly. Pokiaľ to myslíte s florbalom vážne, máme pre vás tiež florbalové oblečenie, ktoré  má funkčné vlastnosti a voľný strih pre pohodlie na ihrisku.

Pokiaľ si chcete radšej stúpnuť do brány, určite uvítate brankárske chrániče, masku a rukavice, ktoré vás ochránia pred tvrdými strelami.

Najnavštevovanejšie kategórie:

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažérka

hráčka prvoligových
itelligence Bulldogs Brno
simona@sportobchod.sk
+420 530 514 708

Sportobchod odporúča Akčné Najpredávanejšie Najvyššie hodnotené

Sportobchod doporůča

Akčné produkty

  Najpredávanejšie

  Najvyššie hodnotené

  Ponúkame florbalové palice značiek Unihoc a Salming, v sortimente nájdete tiež obľúbené značky ZoneX3M, Spokey, Tempish a Fatpipe. Našou špecialitou je pestrá ponuka florbalových setov, ktoré inde nenájdete. Cenovo výhodné sety máme aj pre školy, kluby a ďalšie organizácie, ktoré šijeme priamo na mieru.

  Florbalové palice a ďalšie florbalové vybavenie sa objavilo na SportObchod.sk v roku 2005. V súčasnosti zaujímame jednu z predných pozícií na trhu predovšetkým vďaka výhodným cenám a prepracovanému poradenstvu. Iba u nás máte záruku, že väčšina produktov prešla našimi rukami priamo pri hre, pred uložením na web väčšinu florbaliek testujeme v našom tíme, ktorý sa pravidelne zúčastňuje turnajov. Našu ponuku florbalu postupne dopĺňame a rozširujeme. Popritom spolupracujeme s predným klubmi aj hráčmi. Stále ponúkame spoluprácu klubom na všetkých úrovniach - formou zliav alebo sponzorskej podpory.

  Poradíme vám

  Simona Némethová Simona Némethová produktová manažérka

  hráčka prvoligových
  itelligence Bulldogs Brno
  simona@sportobchod.sk
  +420 530 514 708

  Tímový program SportObchod.sk

  Novinky

  Blog Šatna

  02/ 20 92 49 44 infolinka po - pá 8:00 - 17:00

  N Oslavujeme 15. narodeniny

  prihláste sa Košík: 0.00 €