DOPRAVA ZDARMA na nákup od 40 €

FANZÓNA

NHL fan oblečenie Fanatics Fade

FANSHOPY amerických súťaží:

Najpopulárnejšie kluby sveta sú teraz tak blízko každému fanúšikovi vďaka našej sekcii pre fanúšikov. Fanzóna ponúka popredné svetové kluby, ktoré hrajú futbal, hokej, basketbal, americký futbal alebo baseball.

Celá produktová ponuka fanzóny sa skladá zo svetových značiek. Okrem nich môžeme ponúknuť to, čo možno kúpiť len v oficiálnych fanshopoch klubov, všetko je oficiálna distribúcia.

Najnavštevovanejšie kategórie:

FANSHOPY obľúbených hokejových tímov:

Fanshopy obľúbených NFL tímov:

Sportobchod odporúča Akčné Najpredávanejšie Najvyššie hodnotené

Sportobchod doporůča

Akčné produkty

  Najpredávanejšie

  Najvyššie hodnotené

  Ak chcete mať zobrazený iba svoj obľúbený tím, tak môžete pokračovať na jeho stránku, kde sú pripravené iba predmety týkajúce sa klubu, pre ktorý zdvíhate ruky a využívate svoje hlasivky. 

  Najlepšie európske futbalové súťaže Premier league, Bundesliga, Primera División, Serie A a Ligue 1 sú u nás zastúpené takto: Arsenal FC, Chelsea FC, Liverpool FC, Manchester United FC, Manchester City FC, Real Madrid CF, FC Barcelona, FC Bayern mnichov, Bayer 04 Leverkusen, Hamburg SV, FC Schalke 04, Juventus FC, AC Miláno, FC Inter Miláno, Olympique Marseille, Paris SG.

  Hokejová zámorská súťaž NHL ponúka aj u nás najobľúbenejšie tímy Európy: Boston Bruins, Chicago Blackhawks, Detroit Red Wings, Florida Panthers, Los Angeles Kings, Montreal Canadiens, New York Rangers, New Yersey Devils, Philadelphia Flyers, Pittsburgh Penguins, Toronto Maple Leafs, Washington Capitals.

  Ďalšie populárne zámorské súťaže v basketbale NBA a baseballe MLB sú primárne zastúpené prémiovou značkou New Era, ktorá je výrobcom populárnych šiltoviek a kulichov. Nielen táto značka zastupuje najpopulárnejší športový klub sveta v kontexte módy, ktorým je baseballový legendárny veľkoklub New York Yankees. Symbol klubu denne vidíte na ulici alebo v televízii primárne v podobe kľúčového produktu, ktorým je šiltovka NY.

  02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.sk

  uprihláste sa Košík: 0.00 €