Tebou zadaný výraz sa nám nepodarilo spojiť so žiadnym produktom v našej databáze.

Nevadí, skús to znova. Alebo nám napíš. Radi ti pomôžeme s hľadaním.

Sada dvoch odolných plastových tréningových brán so sieťou, dvoma tyčami a penovou loptou na tréning streľby.

49.99 €
na sklade 5 a viac kusov 29.04. u vás

Stabilná 72" skladacia hokejová bránka vhodná na tréning a cestovanie. Brána má štandardné rozmery 183 x 122 x 81 cm.

165.99 €

Odolná plastová tréningová bránka so sieťou, dvoma tyčami a penovou loptou na tréning streľby.

33.99 €

Detský set Bauer PRO KNEE HOCKEY GOAL SET obsahuje malú bránku, tréningovú plachtu a 2 plastové minihokejky.

49.99 €

Inline hokejový puk so šiestimi výstupkami na každej strane pre ľahký a klzký pohyb na rovnom povrchu.

7.99 €

Bránka Winnwell 72" + s bočnou sieťou má rozmery klasickej bránky, ale má aj bočnú sieť na zachytenie nepresných striel.

349.99 €
na sklade 4 ks 29.04. u vás

Kovová postranní síť WinnWell Stand-Alone 72" Heavy Duty poslúži ako praktický pomocník pri streleckých tréningoch alebo zimných zápasoch na rybníku.

239.99 €
na sklade 2 ks 29.04. u vás

Strelecká podložka Winnwell Shooting Pad Pro je skvelá tréningová pomôcka na zlepšenie streľby a ovládania hokejky.

79.99 €

Strelecká doska Hejduk Shooting Pad ICE 2m2 je prenosná a zabezpečí dostatočný manévrovací priestor pri vašom tréningu.

104.99 €

Plachta, rozmerovo určená do hokejovej bránky, na tréning presných striel. Vyrobená z pevného nylonu, jednoduché upevnenie do klasickej bránkovej…

94.99 €

Strelecká doska Blue Sports Hockey Training Surface 20 na tréning držanie hokejovej palice a nahrávok. Vysoko odolný materiál, jednoduché zloženie.

229.99 €

Hokejová bránka Winnwell 60" je stabilná bránka, ktorá je ideálnym pomocníkom pre tréning. Bránka má menšie rozmery 152 x 112 x 61 cm a je možné ju…

94.99 €

Ľahký puk na hokejový tréning, ktorý sa neodráža ani netočí na žiadnom povrchu.

12.99 €

Speed Radar Blue Sports je vyhľadávanou tréningovou pomôckou pre odmeranie rýchlosti strely alebo servisu.

269.99 €

Strelecký list WinnWell Pro Shot 72" je vhodná tréningová pomôcka na nácvik streľby v rohoch a medzi nohami brankára.

71.99 €

Puk Bauer Mini Foam oceníte počas domácich zápasov, keď nemôžete používať klasické hokejové puky.

9.49 €

Strelecká doska WinnWell Shooting Pad Extreme je najväčšia strelecká doska zo série WinnWell Shooting Pad, ktorá zdokonalí váš tréning.

109.99 €
v externom sklade 5 a viac kusov 03.05. u vás

Bránka WinnWell Mini Set 31"z kvalitných oceľových rúrok slúži k nácviku mimo ľad so sadou dvoch minihokejok a hokejovou loptičkou.

47.99 €

Mini set hokejok Bauer Hokejky + loptičky potešia nadšených hráčov s hokejovým srdcom. V balení nájdete 2 plastové mini hokejky a 2 penové loptičky.

16.99 €

Kovová postranná sieť WinnWell Stand-Alone 72" poslúži ako praktický pomocník pri streleckých tréningoch alebo zimných zápasoch na rybníku.

119.99 €
na sklade 3 ks 29.04. u vás

Výhodné balenie pukov Green Biscuit Snipe a Green Biscuit Original Ice-Off, ktoré vás pripravia na novú sezónu.

23.99 €

Strelecká plachta simuluje brankára, je vhodný pre bránky štandardnej veľkosti a používa sa na nácvik presnosti streľby.