47.99 EUR

Branka WinnWell Perform Mini Set 31"

Bránka WinnWell Perform Mini Set 31" vyrobená z kvalitných oceľových rúrok sa používa na tréning mimo ľadu so sadou dvoch mini hokejok a hokejovou loptičkou.

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Popis

31" bránka WinnWell Perform Mini Set sa používa na tréning hokeja mimo ľadu. Balenie obsahuje dve prémiové mini palice a loptičku EVA. Pre ešte presnejšie strely je k dispozícii polyesterový terč, aby ste mohli súpera omráčiť presnými strelami.

Niečo vydrží

Konštrukcia bránky je vyrobená z odolnej ocele s priemerom 1,93 cm, takže bránka vydrží aj hrubšie zaobchádzanie. Aby ste okolo neho nemuseli chodiť v rukaviciach. Inštalácia siete je jednoduchá vďaka systému QuikNet.

Podlaha zostáva neporušená

Keďže bránka má plastové nohy, môžete s ňou cvičiť kdekoľvek bez obáv, že by ste poškodili alebo poškriabali podlahu.

Rozmery: 31 x 18 x 14 palcov

Bránky nie sú vhodné na streľbu hokejovým pukom.

pridané 3. 11. 2020

Dobrý deň, z akého materiálu je hokejka? Ďakujem.

Jan Lekěš ,

odpovedá

Dobrý den Filipe, děkuji za Váš dotaz.Součástí setu je hutný a zároveň měkký míček z EVA pěny a dvě malé plastové hokejky s délkou 39 cm k patě a s lopatou o délce 14 cm. Jedna hokejka má pravý ohyb, druhá pak ohyb levostranný.Otto produktový specialista+420 530 514 723www.sportobchod.cz | www.sportobchod.sk

Andrej Galko

pridané 31. 08. 2020

Dobrý deň, prosím vás chcem sa spýtať aký má rozmer bránka?? Ďakujem

Jan Lekěš ,

odpovedá

Dobrý den Andreji, Rozměry: 31 x 18 x 14 palcůOtto produktový specialista+420 530 514 723www.sportobchod.cz | www.sportobchod.sk