Bežecké oblečenie

Vyberte si u nás bežecké oblečenie do každého počasia. V lete postačia funkčné šortky a tričko, vo výbave bežeckého oblečenia na zimu vám nesmú chýbať legíny, bunda a funkčná mikina.

Správne a kvalitné oblečenie na beh sa vám prispôsobí pri vyššom telesnom výkone. Materiály sú pružné, priedušné a často doplnené o reflexné prvky na behanie v noci. Oblečenie na behanie, ktoré nájdete v našej ponuke, spĺňa vysoké požiadavky na kvalitu i pohodlie. Vieme totiž, že pri športe je potrebné cítiť sa dobre a pohodlne.

Filtrovat

Veľkosť:

Výrobca:

Cena
Cena:

Zoradiť podľa: od najpredávanejšieho | abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

U nás si oblečenie na behanie vyberie každý. Máme dámske i pánske kúsky. Môžete vyberať i podľa vkusu. Ak dávate prednosť jednoduchosti, zvolte jednofarebné modely. Pre tých odvážnejších máme i najrôznejšie bežecké tričká s potlačou, bežecké legíny so vzormi, rôznofarebné bežecké bundy a ďalšie.

Dôležité je vždy myslieť na zdravie a správne sa obliecť. Nepodceňte tak behanie v zime a zabezpečte si bežecký nákrčník alebo bežeckú čapicu. Ak ste si už vybrali bežecké oblečenie, ktoré vám perfektne sadlo, pozrite sa tiež na bežeckú obuv. Tá je totiž absolútny základ tohto športu.

Poradíme vám

Lada Klímová Lada Klímováexpertka sekcie

lklimova@sportobchod.sk

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €