Tempish

Na trhu športového tovaru je TEMPISH už od roku 1994 a patrí medzi najväčších svetových výrobcov kolieskových korčúľ. Medzi spokojných zákazníkov patria profesionálni pretekári aj začínajúci korčuliari. Vývoj produktov udáva pretekárska kolekcia, skúsenosti a inovácie sa potom prejavujú na ostatných produktoch.

TEMPISH chce ľuďom, ktorí dajú dôveru jeho produktom, ponúknuť čo najlepší pomer ceny a výkonu. Už teraz si ich môžete kúpiť v 45 krajinách sveta.

Na korčuľovanie myslí TEMPISH aj v zime, preto sú v jeho portfóliu zastúpené aj ľadové korčule, rovnako ako ochranné prvky, prilby a športové doplnky. Láska ku kolieskam sa prejavuje aj v ponuke skatebordov a longboardov, dopĺňa ju rad street a freestyle kolobežiek.

Florbal patrí k najviac sa rozvíjajúcim športom na svete. V Českej republike je v popularite na treťom mieste hneď po futbale a ľadovom hokeji. TEMPISH s florbalom spája vášeň pre pohyb, ťah na bránku a radosť z úspechu. Všetkým, ktorí florbal milujú, prináša kompletnú výbavu.

Dôraz kladie na vývoj produktov, preto spojil sily s profesionálnym tímom českej Superligy 1. SC TEMPISH Vítkovice

Aktuálna nabídkaVýrobca Tempish v kategóriach

Zobraziť ďalšie značky

Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8–16:30 hodín

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €