Tecnifibre

Prestížna francúzska značka Technifibre (predtým značka Major) patrí už niekoľko rokov medzi svetovú extra triedu výrobcov vybavenia na squash a tenis. Značka Technifibre v súčasnosti zažíva masívny boom predajnosti (nielen v SR a ČR, ale aj na celom svete) a stáva sa doslova módnou značkou, ktorá veľmi agresívne útočí na pozície takých veľkých mien ako sú Wilson, Head, Dunlop alebo Prince. Zatiaľ čo v tenise stále ešte s miernym náskokom vládnu iné značky, v squashi je dnes Technifibre veľmi dominantnou značkou a ich squashové rakety a squashové výplety môžeme dnes vidieť na všetkých veľkých svetových aj domácich turnajoch a akciách.

Technifibre vyrába nielen kompletný sortiment vybavenia na squash a tenis, do jeho portfólia patria okrem prvotriednych squashových a tenisových rakiet tiež špičkové elastické výplety, kvalitné omotávky, loptičky a ďalšie doplnky. Medzi zákazníkmi sú mimoriadne obľúbené tiež unikátne termo-tašky a veľkej obľube sa tiež teší športový textil na squash, tenis a badminton.

SQUASH
Vo svete slovenského a svetového squashu má značka Technifibre už niekoľko rokov veľmi zvučné meno a počas posledných rokov sa stala hlavným leadrom celého squashového trhu. Squashové rakety a výplety Technifibre dnes používa mnoho popredných českých aj svetových hráčov a hráčiek, medzi inými aj svetová jednotka Thierry Lincou, ženská svetová jednotka Vanessa Atkinsson, z českých hráčov túto značku využíva Jan Koukal alebo Jan Šmeralová, dlhoročné české squashové jednotky.

Squashové rakety Technifibre už dlhšiu dobu používa tiež elitná skupina hráčov a hráčok v kategóriách 17 a 19 rokov. A tak môžeme povedať, že squashové rakety s logom Technifibre dnes takmer bezkonkurenčne kraľujú česko-slovenskému squashovému trhu. Nespornou výhodou značky Technifibre je tiež skutočnosť, že za veľmi rozumnú cenu ponúkajú špičkovú kvalitu bez kompromisov. Zákazník tak platí len za hernú kvalitu a nie aj za meno značky tak ako je tomu napríklad u tradičných tenisových značiek Wilson, Babolat alebo Head. Vysokú kvalitu rakiet ešte umocňujú najlepšie squashové výplety súčasnosti (v typicky zelenej farbe), na kurtoch môžeme najčastejšie zahliadnuť výplety s označením Technifibre 305 Green a 225 Green.

Tenis:
V rámci tenisu bola doteraz pozícia značky Technifibre o niečo horšia, pretože predsa len je tenisový trh omnoho konzervatívnejší. Značka si svoje renomé vo svete tenisu buduje už dlhé desaťročia, no presadiť sa popri takých značkách ako je Wilson, Head, Dunlop alebo Babolat nie je práve najjednoduchšia úloha. Napriek tomu, počas posledných dvoch-troch rokov sa situácia v tenise výrazne zlepšila a Technifibre začína byť nielen vo svete ale tiež na Slovensku vnímaný ako prvotriedny výrobca špičkových tenisových rakiet, čo je opäť podporované vynikajúcou kvalitou elastických výpletov. Dnes sa na tenisových kurtoch stále častejšie objavujú tenisové rakety Technifibre a mnoho tenistov všetkých stupňov pokročilosti hrá s raketami alebo výpletmi TF. V rámci tenisu Technifibre vyrába spoločne s firmou Roland Garros tenisové loptičky (oficiálne loptičky turnaja Roland Garros v Paríži).

Okrem tenisových a squashových rakiet reprezentuje značku Technifibre ešte jedna významná kategória produktov – sú to unikátne riešené tašky na squashové, tenisové a badmintonové rakety. Tieto tašky s atraktívnym farebným designom s typickými popruhmi pre jednoduché a pohodlné nosenie na chrbte dnes prevládajú na squashových kurtoch. Ich výhody sú nesporné a jasné: praktické vnútorné usporiadanie, kvalitný bezúdržbový materiál, jednoduché a bezpečné prenášanie rakiet, oblečenia a obuvi a to všetko za nízku cenu.

Veľmi obľúbené sú tiež doplnky na squash a tenis ako sú unikátne vibrastopy (najmä úplne unikátne TF Technitium) a najnovšie aj značková kolekcia športového oblečenia. Technifibre samozrejme nezabúda ani na omotávky na rakety a ďalšie drobné doplnky.

Pozn.:Zamestnanci SportObchod.cz pri squashi používajú squashové rakety, tašky a výplety značky Technifibre, rovnako ako textil a ďalšie doplnky na rakety od tejto značky. SportObchod preto na squash vrele odporúča značku Technifibre aj Vám.

Aktuálna nabídka


Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8–16:30 hodín

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča


Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8–16:30 hodín

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €