Saeko

Spoločnosť Saeko založili v roku 1979 v Taipei ako špecializovaného výrobcu plaveckých okuliarov. Od roku 2004 sa okuliare a doplnky Saeko objavujú tiež v Českej republike. Výhradným distribútorom pre Českú republiku a Slovensko je spoločnosť HS šport. Ročne predá iba v ČR viac ako 20 000 plaveckých okuliarov Saeko, ktoré sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené.

Z vášne pre vodné športy vytvorila Saeko na Tchaj-wane jedinečné produkty, ako prvé Anti-fog plavecké okuliare a prvé optické plavecké okuliare s Anti-fog funkciou. R & D Saeko vychádza z rôznych odborov ako ergonómia, materiálový výskum alebo design. Spolupracujeme tiež s vládou a univerzitným laboratóriom pre najnovšie technológie vodných športov. Postupom času sa z plaveckých okuliarov ako športového doplnku stalo osobné príslušenstvo a je isté, že sa budú neustále zlepšovať naše inovačné schopnosti. Všetky výrobky Saeko sú 100% vyrobené na Tchaj-wane. Neustále rozvíjame vysokú odbornosť a vysoko kvalitné okuliare. S našim princípom spoločnosti "jednotnosť, zhovievavosť, kvalita".

V súčasnosti produkty Saeko boli rozšírené do 52 krajín sveta na piatich kontinentoch. Ponúkame širokú škálu plaveckých okuliarov, ktoré sú ideálne pre všetky druhy vodných športov, od rekreácie po profesionálny šport. Popri našej vlastnej značke môžeme tiež pomôcť medzinárodným športovým značkám vybudovať svoje plavecké výrobky a dlhodobo s nimi spolupracovať. Saeko špeciálne vyvinula technológiu "ULTRA4" pre všetkých plavcov. UltraFit prináša najpohodlnejší zážitok z kúpania vôbec; UltraFUSE je najnovší materiál, ktorý je mäkší a má lepšie vodotesné schopnosti; Ultra FAST pracka (spona) uľahčuje prípravu pred každým plávaním; a Ultra Anti-FOG môže zabrániť zahmlievaniu alebo hmlovému oparu. Zaručujeme, nech už ste profesionálny plavec, fitness plavec alebo začiatočník, že môžete nájsť v Saeko svoje vlastné okuliare.

radenie: Najobľúbenejšie | Odporúčame | Od najlacnejšieho | Od najdrahšieho | Podľa názvu |

produkty nájdené

Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8:00-16:00 hodín

Tereza B.
Tereza B.
Dana H.
Dana H.
Vendula P.
Vendula P.

0 220 924 944 Po-Pá 08:00-16:00 | info@sportobchod.sk

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}