ZĽAVOVÁ JAZDA

Diadora

Diadora je lídrom športového trhu už viac ako šesťdesiat rokov. Túto taliansku značku športového vybavenia charakterizuje jedinečný štýl a vysoká kvalita podnecujú tie najlepšie športové výkony. Firma bola založená roku 1948 v meste Caerano di San Marco v severotalianskej provincii Treviso a pôvodne sa zaoberala výrobou kvalitnej turistickej a pracovnej obuvi. V šesťdesiatych rokoch rozšírila svoju ponuku aj o športové vybavenie všeobecne a s využitím moderných technológií rýchlo získala vysokú kvalitu a skvelú povesť. Celosvetový ekonomický boom a obrovský rozvoj profesionálneho športu v 70. rokoch minulého storočia zastihli Diadoru pripravenú. Presunula svoj záujem na stále väčší počet športových odvetví a zvolila cestu nekompromisnej kvality. Zamerala sa na technické a vysoko výkonnostné produkty vyhovujúce vysokým nárokom profesionálnych športovcov. Kládla dôraz na pohodlie i progresívny design a táto cesta žala ďalšie úspechy.

Dia dorea znamená v gréčtine „zdieľať dary a pocty". A presne to sa stalo údelom talianskej športovej značky Diadora: dosiahla skvelé úspechy a vďaka tímovej spolupráci a prirodzenej súťaživosti vybudovala rešpektované impérium.


Diadora naviazala spoluprácu s hviezdami atletiky a futbalu a to ju vynieslo na výslnie. Do polovice 70. rokov predala viac ako tri milióny párov obuvi a bola zastúpená v 45 krajinách sveta. Diadora sa stala synonymom úspechu, nenapodobiteľného talianskeho štýlu a kvality.


Následujúce desaťročie namierila spoločnosť svoju pozornosť aj na iné odvetvia športov, ako je tradičný tenis, atletika či futbal. Cyklistika, basketbal, volejbal, motorismus, ale taktiež šerm alebo box, sa stali novými cieľmi firmy Diadory. Spolupráca s najväčšími športovými hviezdami posunula latku zas o niečo vyššie.

Súčasnosť patrí v produkcii značky najmä tenisu, futbalu, behu a cyklistike.


 

radenie: Najobľúbenejšie | Odporúčame | Od najlacnejšieho | Od najdrahšieho | Podľa názvu |

produkty nájdené

Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8:00-16:00 hodín

Tereza B.
Tereza B.
Dana H.
Dana H.
Vendula P.
Vendula P.

0 220 924 944 Po-Pá 08:00-16:00 | info@sportobchod.sk

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}