ZĽAVOVÁ JAZDA

Castelli

Cyklistické oblečenie Castelli

Objav legendu cyklistického sveta a produkty značky, ktorej počiatky sahajú až do roku 1876. Castelli perfektne kombinuje talianský štýl so špičkovou kvalitou a právom dnes patrí medzi značky rešpektované profesionálnými športovcami. Obleč sa aj ty do oblečenia, v ktorom si jazdu užiješ kedykoľvek a kdekoľvek. 


Pionieri štýlu aj technológií

Už od svojích počiatkov si v Castelli potrpia na dokonalý štýl (Taliani, vieme) a na technológie a inovácie, ktorými pomáhali definovať trendy vývoja cyklistiky. Práve v Castelli ako prví na svete začali používať umelé vlákna a vytvorili prvé cyklistické rukavice. A byly to Castelli mozgy, ktoré vymysleli dnes tak samozrejmé veci ako zadné vrecká na dresoch či priliehavé oblečenie pre lepšiu aerodynamiku pri jazde.


Obleč sa ako šampión

Oblečenie Castelli ti pomôže sa pri jazde  cítiť naozaj dobre a ak cíliš aj na závodné úspechy, v Castelli môžeš výkony posunovať o niečo ľahšie. To by ti  potvrdil aj rad profíkov, ktorí v oblečeniu Castelli vystúpali na nespočet stupňov víťazov. Ať už ide treba o celý cyklistický tím Ineos Grenadiers a víťaza Giro d´Italia 2021 Egana Bernala alebo triatlonové hviezdy ako sú  Laura Philipp či Cameron Wurf. V  Castelli jednoducho začneš mieriť trochu vyššie.


Vyber si správnu veľkosť

Užiť si jazdu naozaj naplno znamená vyberať si oblečenie, ktoré ti dokonale sedne. Podívaj sa na tabulky veľkostí, ať vieš na aké veľkosti sa zameriť.

radenie: Najobľúbenejšie | Odporúčame | Od najlacnejšieho | Od najdrahšieho | Podľa názvu |Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8:00-16:00 hodín

Tereza B.
Tereza B.
Dana H.
Dana H.
Vendula P.
Vendula P.

0 220 924 944 Po-Pá 08:00-16:00 | info@sportobchod.sk

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}