Nosič Thule EuroClassic G6 929

 

Produkt je definitívne vypredaný

Môžete si vybrať zo zobrazených alternatívnych produktov v rovnakej kategórii. Pokiaľ máte záujem o ďalšie informácie, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi pre Vás vypracujeme alternatívnu ponuku.

Popis Parametre Hodnotenie (89) Otázky (22) Alternatívne

Nosič Thule EuroClassic G6 929Popis

d

Priemerné hodnotenie 99.10 % 99% Hodnotilo 89 uživatelov

 • 5 Hviezd 85×
 • 4 Hviezdy
 • 3 Hviezdy
 • 2 Hviezdy
 • 1 Hviezda

1811 zakazníkov už zakúpilo

100 % zákazníkov odporúča

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Thule EuroClassic G6 929 predstavuje stabilný a elegantný spôsob prepravy bicyklov. Umožňuje prepravu až 4 bicyklov (pri dokúpení adaptéru 9281). Modernizovaný model sa vyznačuje extrémne jednoduchým a rýchlym zaistením k ťažnému zariadeniu jediným dotiahnutím páky - nie je potrebné nič centrovať - stačí nasadiť a dotiahnuť. Montáž zvládne skutočne každý a bez pomoci!

Víťaz časopisu dTest.cz

Nosič bicyklov Thule G6 929 vyhral jednoznačne v teste časopisu dTest.cz

Dokonalé zaistenie

Nový systém spájania ťažného zariadenia s nosičom pomocou uzatváracej páky zvládne každý. K zaisteniu stačí malá sila a napriek tomu je dosiahnutá veľká stabilita nosiča.

Vďaka sklopeniu prístup do kufra

Vďaka možnosti sklápania nosiča vo veľkom uhle je otvorenie zadných dvier jednoduché. Vstavaná zarážka bráni styku kolies so zemou. Sklápací systém je ovládaný nožným pedálom.

Jednoduché nakladanie bicyklov

Pre jednoduchšie nakladanie bicyklov slúži odoberateľná rampa. Nosič má odoberateľný držiak rámu, ktorý uľahčuje a urýchľuje upevnenie rámu vášho bicykla. Znova ho jednoducho umiestnite na miesto, ktoré najlepšie korešponduje s pozíciou rámu bicykla.

Upnutie bicykla

Nosič je vybavený najnovšími uťahovacími ružicami Thule AcuTight, ktoré majú integrovaný momentový kľúč, takže už rám bicykla nikdy neutiahnete viac ako máte, vždy bude pevne držať.

Pre zaistenie bicyklov slúžia remienky s uťahovacími prackami. Nosič na ťažnom zariadení aj všetky bicykle na nosiči je možné uzamknúť. Zámky sú súčasťou balenia.

Základné vlastnosti:

 • vhodný pre všetky bicykle a rozmery pneumatík
 • uchytenie 3 bicyklov s rámami o priemere 22-80 mm
 • nosnosť nosiča je 60 kg

Potrebujete prepraviť viac bicyklov? Žiadny problém! Dokúpte si adaptér 9281 a môžete prepraviť až 4 bicykle.

Osvetlenie

Nosič Thule EuroClassic G6 929 má integrované zadné svetlá, ktoré sa prepoja so zásuvkou určenou na zapojenie prípojného vozíka. Nosič je vyrobený v Nemecku a konektor pre pripojenie osvetlenia má iný počet pólov ako sa bežne dodáva u vozov vyrobených v SR. Skontrolujte si koľko má Vaša zásuvka pólov (kolíkov). Ak má 7 kolíkov, je potrebné naviac objednať zásuvkový adaptér 9906.

Máte rezervu na zadných dverách? Adaptér 9042 umožňuje pripevniť Thule EuroClassic G6 929 na zadnú časť auta s rezervnou pneumatikou. (POZOR: použitie adaptéru znižuje prepravnú kapacitu o jeden bicykel.)

Zakrývajú bicykle tretie brzdové svetlo? Zvýšte bezpečnosť prevozu bicyklov a objednajte ešte Thule tretie brzdové svetlo 9902. Prispejte k väčšej bezpečnosti a nikto Vás neprehliadne.

Výrobok spĺňa veľmi prísne európske normy (schválené inštitútom TÜV) a získal aj veľmi prestížne hodnotenie v testoch CityCrash. Je maximálne bezpečný a pri prípadnej nehode, oproti neschváleným produktom, výrazne znižuje riziko vážnych následkov pri posune nákladu.

Na prevoz bicyklov môžete tiež použiť nosič Thule Velocompact 926, ktorý po dokúpení adaptéru Thule 9261 môže prevážať až 4 bicykle .

Na prevoz iba 2 bicyklov ponúkame nosiče  na ťažné zariadenie Thule EuroClassic G6 928 alebo nosič Thule Velocompact 924.

 

 

Lepšia ochrana proti zlodejom

Všetky zámky nosičov, boxov a ďalšieho vybavenia značky Thule sa začali vyrábať bez vyrazeného čísla zámku na vložke.

Číslo zostáva vyrazené na kľúčoch. Toto opatrenie Thule zavádza pre lepšiu ochranu proti zlodejom. Čísla na kľúčoch doporučujeme poznačiť a uschovať spolu so záručným listom pre prípadnú stratu kľúčov.

 

 

 


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

d
Zvýšenie zabezpečenia proti krádežiodstranění čísla zámků
Záruka5 rokov
Rozmery137 x 65 cm
Umiestnenie nosičaťažné zariadenie
Maximálny počet bicyklov3, 3+1
Priemer rámu bicykla22-80 mm
Hmotnosť20,7 kg
Možnosť sklopeniaáno, s nákladom
Uzamykanie bicykle aj nosiče
Montáž na autá s rezervou na zadných dverácháno, s adaptérom
Zadné svetlááno
Zásuvka13 pólov
CertifikátyTÜV, City Crash

Hodnotenie

d

Priemerné hodnotenie 99.10 % 99% Hodnotilo 89 uživatelov

 • 5 Hviezd 85×
 • 4 Hviezdy
 • 3 Hviezdy
 • 2 Hviezdy
 • 1 Hviezda

1811 zakazníkov už zakúpilo

100 % zákazníkov odporúča

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabánexpert sekcie

zbynek@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44


02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €