Nakúp nad 40 EUR a maj dopravu zdarma!

Nosné pätky Thule 420 pre vozidlá s vysokou strechou

 

Produkt je dočasne vypredaný.

Produkt momentálne nemáme v ponuke. Nájdite si prosím model, ktorý máme skladom k dispozícii.

Objednávacie číslo:
16526

Popis Parametre Najlepšie hodnotené Otázky Príslušenstvo

Popis

Nosné pätky Thule 420 sú špeciálne pätky strešného nosiča pre autá s vysokou strechou a odtokovými žliabkami. Výška pätky je 27 cm. Maximálne zaťaženie strešného nosiča je 100 kg. Pätky sú uzamykateľné. Všetko na pripevnenie tohto nosiča je súčasťou ponúkaného produktu.

Nosné pätky Thule 420 sú špeciálne pätky strešného nosiča pre minivany, minibusy a automobily s vysokou strechou a odtokovými žliabkami. Tieto pätky spĺňajú prísne normy a ponúkajú bezpečné a stabilné riešenie. Výška pätky je 27 cm.

Jednoduchá montáž

Všetky diely prichádzajúce do kontaktu s vozidlom sú potiahnuté mäkkým povrchom, ktorý zabraňuje poškriabaniu laku. Pätky sa montujú bez prídavného montážneho kitu. Všetko čo potrebujete k montáži je súčasťou balenia.

Základné vlastnosti:

  • balenie 4 ks nosná pätka a 4 ks zámka
  • zamykateľné
  • nosnosť 100 kg
  • montáž priloženým imbusom

Výrobok spĺňa prísne európske normy (schválené inštitútom TÜV) a získal aj veľmi prestížne hodnotenie v testoch CityCrash. Je maximálne bezpečný a pri prípadnej nehode, oproti neschváleným produktom, výrazne znižuje riziko vážnych následkov pri posune nákladu.

Náhradné diely/h4>

Rozbil sa vám nejaký diel? Ukradli vám ho? Neváhajte nás kontaktovať! Väčšinu náhradných dielov máme skladom, alebo vám ich dokážeme zohnať.

Čo bude potrebné ešte dokúpiť?

Pomôžeme, poradíme

Neviete si rady? Nie ste si istí či bude presne pasovať na vaše auto? Riešenie na každé auto nájdete v našom konfigurátore nosičov Thule.

Lepšia ochrana proti zlodejom

Všetky zámky nosičov, boxov a ďalšieho vybavenia značky Thule sa začali vyrábať bez vyrazeného čísla zámku na vložke.

Číslo zostáva vyrazené na kľúčoch. Toto opatrenie Thule zavádza pre lepšiu ochranu proti zlodejom. Čísla na kľúčoch doporučujeme poznačiť a uschovať spolu so záručným listom pre prípadnú stratu kľúčov.

 

 

 

Najlepšie hodnotené

Priemerné hodnotenie 0 % 0 Hodnotilo 0 užívateľov

  • 5 rating:stars_more_than_four
  • 4 rating:stars
  • 3 rating:stars
  • 2 rating:stars
  • 1 rating:star

0zákazníci, ktorí už nakúpili

0%zákazníkov doporučuje

Pridať hodnotenie

Napíšte svoje hodnotenie produktu Nosné pätky Thule 420 pre vozidlá s vysokou strechou1 - najhoršie, 5 - najlepšieKredity za hodnotenie získate, len pokiaľ budete hodnotiť produkty ako prihlásený užívateľ. Prihlásiť sa

Otázky

Čo Vás zaujíma o tomto produkte? Spýtajte sa.

Vložte nám sme otázku k produktu Nosné pätky Thule 420 pre vozidlá s vysokou strechou0 220 924 944 po–pia 8:00–14:00 | info@sportobchod.sk

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}