Nakúp nad 40 EUR a maj dopravu zdarma!

Testni karbón na 101 %

Túto raketu musíte vyskúšať. Prvá karbónová bežecká topánka, ktorá niečo vydrží. Predstavujeme vám Craft CTM Ultra Carbon a chceme, aby ste si ju vyskúšali na svojej domácej trase. Poponáhľajte sa, skúšame len do 31. 5. 2021!Pretekárska zebra s karbónovým plátom.
Samozrejme ju máme aj pre dámy.

Bezuhlíková a bezemisná verzia ľahkej
závodky v dámskom vyhotovení.

Šmolková bezkarbónová obuv pre hravých pretekárov. Gargamel vás nedoženie.

Pre tých, ktorí to s pretekaním myslia 
(ne)smrteľne vážne. #carbonfree

běžecké topanky craft CTM Ultra carbon
CTM Ultra carbon

Ako to funguje?

  • kúpte si karbonóvý model bežeckých topánok Craft CTM Ultra Carbon alebo model bez karbónu Craft Pro CTM Ultra (platí pre dámske aj pánske verzie obuvi)
  • nabehajte v nich po ceste alebo v teréne až 60 kilometrov
  • nechajte si ich, alebo nám ich do 14 dní vráťte a my vám pošleme späť všetky peniaze

Prečo 101 % test?

Pretože takto dôkladne si topánky nevyskúšate ani v predajni. V SportObchod.sk vieme, že vyberať si bežecké topánky v e-shope je zložitejšie.

Teraz sme prví a jediní, kto vás nechá naostro vyskúšať topánku s karbónovým plátom. Pretekárske špeciály Craft CTM Ultra Carbon a nekarbónový model CTM Pro Ultra sa už tešia na vaše nohy!

Nová geometria bežeckej topánky

Craft si razí svoju vlastnú cestu vydláždenú karbónovými plátmi. Žiadna napodobenina alebo kópia, ale úplne nová geometria bežeckej topánky.

Majte odvahu byť o kúsok rýchlejší a vyskúšajte Craft CTM Ultra Carbon.

Craft CTM Ultra Carbon
Craft CTM Ultra Carbon
Craft CTM Ultra Carbon

Na cestu i do terénu

Craft CTM Ultra Carbon majú jednu veľkú výhodu oproti svojim karbónovým konkurentkám - univerzálnosť využitia. Môžete v nich trénovať na ceste i v stredne ťažkom teréne a ťažiť z výhod karbónového plátu kdekoľvek sa vám zachce.

bežecké topánky craft CTM Ultra carbon
CTM Ultra carbon

Nabitá technológiami od podrážky po šnúrky

Základ úspechu Ultra Carbonov spočíva vo vysokej podošve z peny Vault FoamTM, ktorá je mäkká, pohodlná a zároveň sa vyznačuje vysokou návratnosťou energie. Hlavnej roly sa ale ujal karbónový plát Ultra Carbon PlateTM. Ten topánke prepožičiava dynamiku a rýchlosť.Charakteristické rozdelenie v oblasti špičky dovoľuje prstom a chodidlu v topánke prirodzene pracovať, čo oceníte práve v teréne.

Craft CTM Ultra Carbon
Craft CTM Ultra Carbon
Craft CTM Ultra Carbon


Pravidlá Testni karbón na 101 %

  • Platí pre dva modely bežeckých topánok Craft CTM Ultra Carbon a Pro CTM Ultra pre objednávky s maximálne 1 ks týchto bežeckých topánok vytvorené od 1. 4. Topánky nemožno zakúpiť cez splátkový predaj Hello Bank.
  • Topánky smiete skúšať na ceste a v ľahšom teréne (nie hory) a nabehať v nich až 60 km.
  • Keď vám topánka nesadne, vrátite nám ju. Vyčistenú, s (odstrihnutými) ceduľkami a v originálnej krabici do 14 dní od prevzatia. Do reklamačného formulára uveďte poznámku „testni karbón“.
  • My vám po preskúmaní vyplatímecenu, ktorú ste za topánky zaplatili. Nesnažte sa preto, prosím, v topánkach nabehať viac, poznáme to.
  • Doprava k vám je ZADARMO, dopravu od vás platíte.

0 220 924 944 po–pia 8:00–14:00 | info@sportobchod.sk

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}