Squashový výplet Tecnifibre String 305 Squash Green 1,10 mm

 

{{ price | formatPrice }} s DPH bežná cena 17.09 €

Dostupnosť

Hodnotenie:
Hodnotenie: 80%
Objednávacie číslo:
11055
Značka
Tecnifibre

porovnať zobraziť porovnanie (0) do obľúbených

Popis Parametre Najlepšie hodnotené (2 ) Otázky Alternatívy

Squashový výplet Tecnifibre String 305 Squash Green 1,10 mm

Priemerné hodnotenie 80 % 80

  • 5 rating:stars_more_than_four
  • 4 rating:stars
  • 3 rating:stars
  • 2 rating:stars
  • 1 rating:star

12zákazníci, ktorí už nakúpili

100%zákazníkov doporučuje

Hodnotilo 2 užívateľov

Špičkový elastický squashový výplet najvyššej kvality vyniká predovšetkým ohromnou silou a razanciou pri zachovaní výnimočného citu. Elastické výplety Tecnifibre sú dnes absolútnou špičkou medzi výpletmi na squash. Vďaka svojej unikátnej konštrukcii a profilu struny kvalitu výpletu ocenia nielen skúsení profesionálni a výkonnostní hráči, ale i menej pokročilí a kluboví hráči, ktorí ešte nemajú celkom zvládnutý (tj. dostatočne rýchly a energický) švih a ktorí chcú nedostatok sily a razancie kompenzovať užitím extra silového výpletu. Rozdiel v sile a razancii úderu je evidentní a spozná ho skutočne každý hráč.

Elastické výplety Tecnifibre sú dnes absolútnou špičkou medzi výpletmi, a to nielen v squashi, ale tiež v tenise, ricochete alebo bedmintone.

O excelentnej kvalite strún značky Tecnifibre svedčí okrem iného i to, že ho používajú najlepší svetoví hráči a hráčky - sedem hráčov z prvých desiatich svetového squashového rebríčka PSA a päť hráčok z prvých desiatich rebríčka WISPA používa výplety Tecnifibre. Zelený výplet TF 305 výplet je dnes tiež najčastejšie používaným výpletom pre nové rakety Tecnifibre.

Tento výplet používajú tiež Jan Koukal, už 5-násobný majster ČR (aktuálne 71. hráč PSA), John White (3. hráč PSA), Thierry Lincou (4. hráč PSA), Jana Šmeralová (1. hráčka v českom rebríčku), Carol Owens (1. hráčka WISPA), Rachael Grinham (4. hráčka WISPA) a mnohí ďalší.

Vďaka svojej unikátnej konštrukcii a profilu struny je výplet vhodný nielen pre profesionálnych a výkonnostných hráčov, ale i pre pokročilých a klubových hráčov. Elastická struna TF umožňuje výborne skĺbiť maximálnu silu a raznciu s dokonalou presnosťou a citom pre úder a súčasne výrazne obmedzuje nepriaznivo pôsobiace vibrácie. Reálna životnosť struny je až trojnásobná v porovnaní s tradičnými nylonovými alebo syntetickými vláknami. Napriek svojej o niečo vyššej cene má tento výplet výnimočný pomer úžitkovej hodnoty a ceny a ide o výbornú investíciu, ktorá sa čoskoro vráti.

Struna je tvorená z 12 zväzkov mikrovlákien (každý zväzok tvorí 102 mikrovlákien) doplnených o polyuretán a premer struny je 1,10 mm. Dodáva sa vo farbe zelenej (patentovaná farba) alebo natural (silónovo priehľadná). Dĺžka výpletu je 9,50 m.

Rozdiel medzi "obyčajným" výpletom na báze syntetického nylonu a TF vláknom je skutočne obrovský a príjemne prekvapí i tých najväčších skeptikov. 


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

Hlavná prednosť výpletu Kontrola úderu
Priemer struny: 1.10 mm
Balenie set - v predajnom blisteri (v obale)
Odporúčaná skupina hráčov hráči hľadajúci silu a cit pre úder hráči, ktorí hľadajú dostatok kontroly
Farba zelená
Dĺžka výpletu 9176

Najlepšie hodnotené

Priemerné hodnotenie 80 % 80 Hodnotilo 2 užívateľov

  • 5 rating:stars_more_than_four
  • 4 rating:stars
  • 3 rating:stars
  • 2 rating:stars
  • 1 rating:star

12zákazníci, ktorí už nakúpili

100%zákazníkov doporučuje

Pridať hodnotenie

Václav Růžička (Stochov), pridané 26. 3. 2016 Overený zákazník

Slabší výdrž

Ivan Cápík (Bystřice p.H), pridané 26. 2. 2012 Overený zákazník

Výplet má perfektní razanci a je velmi přesný, boužel životnost je mizerná, 10 hodin squashe a prasknul.

Napíšte svoje hodnotenie produktu Squashový výplet Tecnifibre String 305 Squash Green 1,10 mm1 - najhoršie, 5 - najlepšieOtázky

Čo Vás zaujíma o tomto produkte? Spýtajte sa.

Vložte nám sme otázku k produktu Squashový výplet Tecnifibre String 305 Squash Green 1,10 mm0 220 924 944 Po-Pá 08:00-16:00 | info@sportobchod.sk

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}