Winnwell Cleansport NXT

Winnwell Cleansport NXT

Pre dokonalé potlačenie nežiadúceho zápachu výstroja je použitá patentovaná technológia Winnwell Cleansport NXT. Táto patentovaná technológia dokáže bezpečne a zdravotne nezávadne, pomocou prírodných enzýmov odstrániť zápach z hokejového výstroja.

Po takmer osemročnom výskume sa podarilo nemožné: zabezpečiť odstránenie zápachu z hokejového výstroja. Zjednodušene by sa dala technológia NXT vysvetliť ako reakcia materiálu NXT, ktorá sa automaticky spustí pri potení, pričom sa enzýmy napustené v látke automaticky aktivujú. Po aktivácii sa začínajú uvoľňovať enzýmy, ktoré dokážu odbúrať organické materiály a nežiadúce baktérie zápachu. Enzýmy sa uvolňujú tak dlho pokiaľ nie sú všetky škodlivé mikroorganizmy odstránené. Odstránené baktérie sa strávia podobne ako jedlo a látka tak zostane opäť čistá. Samočistiaca schopnosť funguje po celú dobu životnosti chráničov. Bezpečné, efektívne a cenovo dostupné riešenie má veľký potenciál rozšíriť sa aj do ostatných športov ako aj iných odvetví.

Chrániče vďaka tejto jedinečnej technológií už budú len voňať a nepríjemný pach z výstroja bude preč. Použitie technológie NXT je úplne ekologicky nezávadné a nezaťažuje životné prostredie.

To, že je výstroj vybavený touto skvelou technológiou poznáte podľa charakteristického loga NXT, ktorým je potlačená výstelka chráničov.

Produkty vyrobené technológiou Winnwell Cleansport NXT:

Najpredávanejší Aktuálna nabídka

Najpredávanejší

Aktuálna nabídka

Výpredaj

Vložiť nový komentár k technologii Winnwell Cleansport NXT

Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8:00-16:30 hodín

Vendy
Vendy
Alena
Nikča

Technológie Winnwell Cleansport NXT v kategóriách

Zobraziť ďalšie technológie

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €