adidas PREDATOR

Futbalové kopačky s technológiou adidas Predator majú v oblasti vrchnej časti topánky integrované gumové lamely, ktoré sú totožné s hlavnými kontaktnými bodmi medzi topánkou a loptou počas kopnutia vnútorným priehlavkom. Vďaka tomu je zaručené, že plocha kopačky zasahujúca loptu (s podielom presahujúcim 60% je kopnutie vnútorným priehlavkom najčastejšou technikou streľby pri futbale) má v každom momente optimálny kontakt s loptou. Aby zostal zachovaný cit pre loptu a kontaktná plocha bola maximálne rovná, sú gumové lamely veľmi tenké a sú integrované priamo do vrchného materiálu.

Princíp funkcie

Technológia Predator je založená na zvýšenom statickom trení gumových lamiel s vrchným materiálom lopty. Čím väčšie je statické trenie, tým lepšie je možné priviesť určitý predmet (v tomto prípade loptu) do vlastnej rotácie (dať mu takzvaný falš). Táto vlastná rotácia má za následok, že lopta má zakrivenú dráhu letu. Bez vlastnej rotácie by lopta nabrala prostú (rovnú) dráhu letu.

Pre koho je technológia určená

Technológia Predator sa hodí pre všetkých hráčov, ktorých úlohou v zápase sú priame aj nepriame kopy, rohy alebo dlhé centre. Hodí sa aj pre hráčov, ktorí súpera prevyšujú rýchlym driblingom. Základným predpokladom je vždy to, aby hráč mal už veľmi dobre zvládnutú príslušnú techniku (streľby, vedenia lopty, atď.). Táto technológia je teda zameraná na všetkých hráčov s dostatočnými hernými skúsenosťami.

Produkty vyrobené technológiou adidas PREDATOR:

Najpredávanejší Aktuálna nabídka Výpredaj

Najpredávanejší

Aktuálna nabídka

Výpredaj

Vložiť nový komentár k technologii adidas PREDATOR

Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8:00-16:30 hodín

Vendy
Vendy
Alena
Nikča

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €