Strešný nosič wingbar edge černý pro Ssangyong Rexton 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2018+

Doprava zdarma

-22 %

 

284.00 s DPH Bežná cena: 364.65 €

Dostupnosť

E-shop: SKLADOM

Hodnotenie:
Hodnotenie
Kúpou získáte
148 kreditov
Objednávacie číslo:
56535
Výrobca:
Thule

Porovnať Vytlačiť

Strešný nosič wingbar edge černý pro Ssangyong Rexton 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2018+ https://www.sportobchod.sk/img/produkty/med/284/284230-stresny-nosic-thule-wingbar-edge-9583-cierny-m-award.jpg Sada strešného nosiča pre vozidlo Ssangyong Rexton 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2018+ wingbar edge černýTichý strešný nosič (86,4 cm) pre autá s pozdĺžnikmi. S jednoduchým nástrojom, ktorý ukáže moment ideálneho utiahnutia.
284.00 EUR New

Ako si vybrať nosič?

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Príslušenstvo Alternatívne

Strešný nosič wingbar edge černý pro Ssangyong Rexton 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2018+Popis

d

Sada strešného nosiča pre vozidlo Ssangyong Rexton 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2018+ wingbar edge černý

Strešný nosič Thule WingBar Edge 9583 čierny (86,4 cm) je určený pre autá s pozdĺžnikmi. Nízky profil a tesné spojenie pätky s tyčou zaručujú výborný vzhľad a funkčnosť. Jednoduchý nástroj presne ukáže moment ideálneho utiahnutia.

Tichý sluha

Thule WingBar majú štruktúrovanú gumu WindDiffuser zasunutú v T-drážke. Tá narušuje prúdenie vzduchu lepšie ako hladký povrch. Nosič je až o 90 % tichší ako Aero tyče. Difuzér vzduchu tiež zabraňuje bočnému posunutiu nákladu.

Jednoduchá výmena nosičov

Nosné tyče s T-drážkou umožňujú ešte jednoduchšiu zmenu originálneho príslušenstva. Ak chcete zameniť napríklad nosič bicyklov za nosič lyží, jednoducho pôvodný vysuniete a nasuniete nový. Do drážky tyče stačí iba zasunúť T adaptér. Na tento systém nosných tyčí je možné upevniť veľa originálnych držiakov a iného príslušenstva Thule.

Nízkoprofilové nosné pätky sú už spojené s tyčami pre lepšiu manipuláciu a upevňovanie. Nosič je aerodynamický znižuje odpor vzduchu o 55 % oproti nosným tyčiam Thule Aero a minimalizuje spotrebu paliva.

Tyče sú mierne zakrivené, takže tesnejšie a lepšie priľnú.

Montáž je skutočne jednoduchá. Posuvné pätky (až o 50 mm) sadnú na všetky bežné vozy. Upínací systém pätky je vybavený plastovým krytom, ktorý obsahuje zámku na uzamknutie pätiek k nosiču. Cvaknutie jasne signalizuje, že ste pätky utiahli dostatočne.

Pozor: nový široký tvar nosnej tyče WingBar už neumožňuje uchytiť nosič bicyklov Thule ProRide 591 alebo Thule FreeRide 532 inak ako pomocou T-adaptéra.

Maximálna nosnosť je 75 kg.

Balenie obsahuje dve nosné tyče o dĺžke 94,6,6 cm so štyrmi už upevnenými pätkami.

Výrobok spĺňa prísne európske normy (schválené inštitútom TÜV) a získal aj veľmi prestížne hodnotenie v testoch CityCrash. Je maximálne bezpečný a pri prípadnej nehode, oproti neschváleným produktom, výrazne znižuje riziko vážnych následkov pri posune nákladu.

Pomôžeme, poradíme

Neviete si rady? Nie ste si istí či bude presne pasovať na vaše auto? Riešenie na každé auto nájdete v našom konfigurátore nosičov Thule.

Hodnotenie

d
    Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!.

Napíšte svoje hodnotenie produktu Strešný nosič wingbar edge černý pro Ssangyong Rexton 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2018+1 2 3 4 5 1 - najhoršie, 5 - najlepšieKredity za hodnotenie získáte,
len ak budete hodnotiť produkty ako prihlásený užívateľ. Prihlásiť sa

Otázky

d

Čo Vás zaujíma o tomto produkte? Opýtajte sa.

Máte otázku k produktu Strešný nosič wingbar edge černý pro Ssangyong Rexton 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2018+Alternatívne

d

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabánexpert sekcie

zbynek@sportobchod.sk

Najpredávanejšie produkty


    02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.sk

    prihláste sa Košík: 0.00 €