ZĽAVA až 35 % na UNDER ARMOUR | Dnes doprava zdarma

Strešný nosič Thule WingBar Edge čierny SKODA Fabia (Mk I) 5-dr kombi so strešnými lyžinami (hagusy) 00-07

 

{{ price | formatPrice }} s DPH bežná cena 349.95 €

Dostupnosť

Hodnotenie:
Hodnotenie: 0%
Objednávacie číslo:
36710
Výrobca:
Thule

porovnať zobraziť porovnanie (0) do obľúbených

Vybrať set:

Popis Parametre Najlepšie hodnotené (0 ) Otázky

Strešný nosič Thule WingBar Edge čierny SKODA Fabia (Mk I) 5-dr kombi so strešnými lyžinami (hagusy) 00-07

Strešný nosič Thule WingBar Edge 9581 čierny (70,4 cm) je určený pre autá s pozdĺžnikmi. Nízky profil a tesné spojenie pätky s tyčou zaručujú výborný vzhľad a funkčnosť. Jednoduchý nástroj presne ukáže moment ideálneho utiahnutia.

Tichý sluha

Thule WingBar majú štruktúrovanú gumu WindDiffuser zasunutú v T-drážke. Tá narušuje prúdenie vzduchu lepšie ako hladký povrch. Nosič je až o 90 % tichší ako Aero tyče. Difuzér vzduchu tiež zabraňuje bočnému posunutiu nákladu.

Jednoduchá výmena nosičov

Nosné tyče s T-drážkou umožňujú ešte jednoduchšiu zmenu originálneho príslušenstva. Ak chcete zameniť napríklad nosič bicyklov za nosič lyží, jednoducho pôvodný vysuniete a nasuniete nový. Do drážky tyče stačí iba zasunúť T adaptér. Na tento systém nosných tyčí je možné upevniť veľa originálnych držiakov a iného príslušenstva Thule.

Nízkoprofilové nosné pätky sú už spojené s tyčami pre lepšiu manipuláciu a upevňovanie. Nosič je aerodynamický znižuje odpor vzduchu o 55 % oproti nosným tyčiam Thule Aero a minimalizuje spotrebu paliva.

Tyče sú mierne zakrivené, takže tesnejšie a lepšie priľnú.

Montáž je skutočne jednoduchá. Posuvné pätky (až o 50 mm) sadnú na všetky bežné vozy. Upínací systém pätky je vybavený plastovým krytom, ktorý obsahuje zámku na uzamknutie pätiek k nosiču. Cvaknutie jasne signalizuje, že ste pätky utiahli dostatočne.

Pozor: nový široký tvar nosnej tyče WingBar už neumožňuje uchytiť nosič bicyklov Thule ProRide 591 alebo Thule FreeRide 532 inak ako pomocou T-adaptéra.

Maximálna nosnosť je 75 kg.

Balenie obsahuje dve nosné tyče o dĺžke 78,6 cm so štyrmi už upevnenými pätkami.


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

Značka SKODA
Model Fabia (Mk I)
Karoséria kombi
Dvere 5-dr
Rok výroby 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007
Typ Railing

Najlepšie hodnotené

    Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíšte svoje hodnotenie produktu Strešný nosič Thule WingBar Edge čierny SKODA Fabia (Mk I) 5-dr kombi so strešnými lyžinami (hagusy) 00-071 - najhoršie, 5 - najlepšieOtázky

Čo Vás zaujíma o tomto produkte? Spýtajte sa.

Vložte nám sme otázku k produktu Strešný nosič Thule WingBar Edge čierny SKODA Fabia (Mk I) 5-dr kombi so strešnými lyžinami (hagusy) 00-070 220 924 944 po–pia 8:00–16:00 | info@sportobchod.sk

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}