ZĽAVA až 35 % na UNDER ARMOUR | Dnes doprava zdarma

Strešný nosič Thule WingBar Edge čierny BMW 5-series Touring 5-dr kombi so strešnými lyžinami (hagusy) 97-00

 

{{ price | formatPrice }} s DPH bežná cena 349.95 €

Dostupnosť

Hodnotenie:
Hodnotenie: 0%
Objednávacie číslo:
37917
Výrobca:
Thule

porovnať zobraziť porovnanie (0) do obľúbených

Vybrať set:

Popis Parametre Najlepšie hodnotené (0 ) Otázky

Strešný nosič Thule WingBar Edge čierny BMW 5-series Touring 5-dr kombi so strešnými lyžinami (hagusy) 97-00

Strešný nosič Thule WingBar Edge 9584 čierny (70,4 + 78 cm) je určený pre autá s pozdĺžnikmi. Nízky profil a tesné spojenie pätky s tyčou zaručujú výborný vzhľad a funkčnosť. Jednoduchý nástroj presne ukáže moment ideálneho utiahnutia.

Tichý sluha

Thule WingBar majú štruktúrovanú gumu WindDiffuser zasunutú v T-drážke. Tá narušuje prúdenie vzduchu lepšie ako hladký povrch. Nosič je až o 90 % tichší ako Aero tyče. Difuzér vzduchu tiež zabraňuje bočnému posunutiu nákladu.

Jednoduchá výmena nosičov

Nosné tyče s T-drážkou umožňujú ešte jednoduchšiu zmenu originálneho príslušenstva. Ak chcete zameniť napríklad nosič bicyklov za nosič lyží, jednoducho pôvodný vysuniete a nasuniete nový. Do drážky tyče stačí iba zasunúť T adaptér. Na tento systém nosných tyčí je možné upevniť veľa originálnych držiakov a iného príslušenstva Thule.

Nízkoprofilové nosné pätky sú už spojené s tyčami pre lepšiu manipuláciu a upevňovanie. Nosič je aerodynamický znižuje odpor vzduchu o 55 % oproti nosným tyčiam Thule Aero a minimalizuje spotrebu paliva.

Tyče sú mierne zakrivené, takže tesnejšie a lepšie priľnú.

Montáž je skutočne jednoduchá. Posuvné pätky (až o 50 mm) sadnú na všetky bežné vozy. Upínací systém pätky je vybavený plastovým krytom, ktorý obsahuje zámku na uzamknutie pätiek k nosiču. Cvaknutie jasne signalizuje, že ste pätky utiahli dostatočne.

Pozor: nový široký tvar nosnej tyče WingBar už neumožňuje uchytiť nosič bicyklov Thule ProRide 591 alebo Thule FreeRide 532 inak ako pomocou T-adaptéra.

Maximálna nosnosť je 75 kg.

Balenie obsahuje dve nosné tyče o dĺžke 78,6 a 86,6 cm so štyrmi už upevnenými pätkami.


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

Značka BMW
Model 5-series Touring
Karoséria kombi
Dvere 5-dr
Rok výroby 1997 1998 1999 2000
Typ Railing

Najlepšie hodnotené

    Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíšte svoje hodnotenie produktu Strešný nosič Thule WingBar Edge čierny BMW 5-series Touring 5-dr kombi so strešnými lyžinami (hagusy) 97-001 - najhoršie, 5 - najlepšieOtázky

Čo Vás zaujíma o tomto produkte? Spýtajte sa.

Vložte nám sme otázku k produktu Strešný nosič Thule WingBar Edge čierny BMW 5-series Touring 5-dr kombi so strešnými lyžinami (hagusy) 97-000 220 924 944 po–pia 8:00–16:00 | info@sportobchod.sk

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}