Poťahy na stolný tenis

Vyberte si z širokej ponuky poťahov na rakety na stolný tenis od preverených značiek, s rôznymi hrúbkami húb pre rôzne herné štýly a v rôznych farbách. U nás si vyberie skutočne každý.

Filtrovat

Výrobca:

Cena
Cena:

Zoradiť podľa: od najpredávanejšieho | abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 29.99 € 33.95 €

  skladom

  Poťah Butterfly Sriver FX disponuje špongiou o 10% mäkšou akú má klasický Sriver L. Umožňuje tak hráčom udeliť loptičke viac rotácie a lepšie kontrolovať presnosť úderov.

  -12 %

 • 29.99 € 33.95 €

  skladom

  Poťah Butterfly Sriver L disponuje relatívne tvrdším, ale priľnavým povrchom v kombinácii s flexibilnou, stredne tvrdou špongiou. Pri hrúbke špongie 1,9-max je poťah veľmi rýchly a úderný, pri hrúbke 1,3-1,7 mm je vhodný pre univerzálnych hráčov.

  -12 %

 • 59.99 €

  skladom

  Obľúbený útočný poťah od firmy Butterfly. Technológia výroby špongie High Tension bola doplnená novým patentom "Spring Sponge". Vďaka tejto kombinácii vznikol extrémne točivý poťah so stredne tvrdou špongiou a lepiacou vrchnou gumou. Odporúčame útočníkom a topspinovým hráčom, ktorých hra je blízko pri stole. Jeden z najpredávanejších poťahov súčasnosti.

  Doprava zdarma

   

123vše

Poťah rakety na stolný tenis predstavuje medzi pingpongovými hráčmi najdôležitejšiu časť výbavy každého hráča. Správne zvoleným poťahom sa dá zásadne ovplyvniť správanie a rotácia loptičky, preto si každý hráč vyberá podľa toho či uprednostňuje obranný, útočný alebo univerzálny štýl hry. Poťahy sa delia na softy, sendviče, trávy a antitopspiny. Na porovnanie vlastností sa uvádza najčastejšie stupeň rýchlosti, rotácie a kontroly.

Poradíme vám

Jan Kuchařík Jan Kuchaříkexpert sekcií

honza@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €