Stimulanty

Tiež poznáte ten pocit, keď hlava chce, ale telo už nevládze? Predchádzajte únave včasným doplnením energie vo forme energy tyčiniek a gélov. V prípade intenzívneho výkonu môžete siahnuť i po stimulantoch na báze kofeínu. U nich je však potrebné ešte viac dbať na dostatočnú hydratáciu.

Filtrovat

Výrobca:

Cena
Cena:

Zoradiť podľa: od najpredávanejšieho | abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 1.19 €

  skladom

  Hodnotenie: 93.8%

  SMASH ENERGY UP! Nový nesýtený energetický nápoj, ktorý vám dodá veľkú dávku energie vďaka vysokému obsahu kofeínu, taurínu a arginínu.

   

 • 13.99 €

  skladom posledný kus

  Unikátny pred-tréningový suplement pre nekompromisný tréning. Účinná kombinácia látok zaručí prekrvenie, nabudenie organizmu a súčasne podporí plnú sústredenosť pri tréningu. Až 70 dávok.

   

 • 9.49 €

  do 3 dní

  Enervit PRE Sport 5 x 45 g je ľahko stráviteľné želé vo väčšom balení, ktoré váš organizmus pripraví na športový výkon a zamedzí pocitu hladu.

   

Tieto výrobky stimulujú nervovú činnosť, zvyšujú uvoľňovanie energie alebo energiu v podobe sacharidov priamo dodávajú. Podpora športového výkonu je zabezpečovaná celým spektrom látok, ktoré sú obsiahnuté v produktoch tejto skupiny. Stimulanty pracujú s kofeínom ako s najosvedčenejším prostriedkom navodenia pocitu sviežosti a zlepšenia zmyslových či nervových funkcií. Výrobky obsahujú alebo prírodnú formu kofeínu obsiahnutú napr. v guarane, alebo čistú syntetickú formu poprípade kombináciu obidvoch pre dosiahnutie maximálneho účinku. Stimulačnú zložku dopĺňame pochopiteľne tiež o taurín.

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekcie

denisa@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €