Stimulanty

Tiež poznáte ten pocit, keď hlava chce, ale telo už nevládze? Predchádzajte únave včasným doplnením energie vo forme energy tyčiniek a gélov. V prípade intenzívneho výkonu môžete siahnuť i po stimulantoch na báze kofeínu. U nich je však potrebné ešte viac dbať na dostatočnú hydratáciu.

Filtrovat

Výrobca:

 • 1.19 € 

  skladom

  Hodnotenie: 93.6%

  SMASH ENERGY UP! Nový nesýtený energetický nápoj, ktorý vám dodá veľkú dávku energie vďaka vysokému obsahu kofeínu, taurínu a arginínu.

   

 • 11.79 €

  skladom posledný kus

  Nový ACCELER je určený pre tých, ktorí chcú ešte viac podporiť svoj výkon. Obsahuje trojzložkovú formulu účinných látok(AAKG, L-citrulín malát, extrakt Gynostemma pentaphyllum) a L-arginín napomáhajúci k tvorbe oxidu dusnatého (NO). Ten sa podiela na vazodilatácii (rozšírení ciev) a uvoľnení ciev. Prispieva tak k lepšej distribúcii kyslíka, živín, vitamínov a ďalších činiteľov v organizme.

   

 • 18.19 €

  skladom posledný kus

  TRIBULUS TERRESTRIS TURBO - extrakt z rastlín Tribulus terrestris (Kotvičník zemný) - rastlina známa ako "prírodná viagra) je vďaka obsahu steroídnych saponínov prírodným stimulantom hladiny testosterónu. Vysoko kvalitný extrakt, ktorý je získavaný iba z plodov rastliny Tribulus Terreris. Obsahuje vysoké percento kvalitných saponínov, prírodných stimulantov hladiny testosterónu.

   

Tieto výrobky stimulujú nervovú činnosť, zvyšujú uvoľňovanie energie alebo energiu v podobe sacharidov priamo dodávajú. Podpora športového výkonu je zabezpečovaná celým spektrom látok, ktoré sú obsiahnuté v produktoch tejto skupiny. Stimulanty pracujú s kofeínom ako s najosvedčenejším prostriedkom navodenia pocitu sviežosti a zlepšenia zmyslových či nervových funkcií. Výrobky obsahujú alebo prírodnú formu kofeínu obsiahnutú napr. v guarane, alebo čistú syntetickú formu poprípade kombináciu obidvoch pre dosiahnutie maximálneho účinku. Stimulačnú zložku dopĺňame pochopiteľne tiež o taurín.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažérka

simona@sportobchod.sk
+420 530 514 708

02/ 20 92 49 44 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

prihláste sa Košík: 0.00 €