Redukcia hmotnosti

Filtrovat

Výrobca:

 • 9.39 € 15.33 €

  skladom

  Hodnotenie: 92.2%

  Survival Thermogenic Fair Power 60 tbl je vysoko účinný spaľovač tukov s najpreverenejšou kombináciou účinných thermogénnych látok synefrínu, kofeínu a kôry Vŕby bielej, doplnený o vysokú dávku extraktu zeleného čaju a L-karnitín. Obsahuje maximálnu dennú dávku.

  -39 %

 • 14.99 € 27.59 €

  skladom

  Hodnotenie: 92.4%

  Spaľovanie tukov a športový výkon. Maximálne podporuje redukciu tukových rezerv. Kombinácia pyruvátu s L-carnitínom zabezpečuje efekíivnu redukciu nadváhy a súčasne zachováva svalovú hmotu. Taurín pôsobí proti únave a pomáha zlepšovať koncentráciu.

  -46 %

 • 18.29 € 30.67 €

  skladom posledný kus

  Hodnotenie: 95.2%

  Výhodné balenie 2 x 60 tabliet Thermogenic, ktoré vám najlepšie pomôžu počas chudnutia a rysovania postavy.

  -40 %

Tieto prípravky sú určené osobám, ktoré sa usilujú o zníženie telesnej hmotnosti alebo o zvýšenie podielu svaloviny na úkor tukových rezerv. Prípravky obsahujú účinné látky, ktoré majú schopnosť odbúravať tukové bunky a blokovať ukladanie nových. Dominantnou látkou je L-Carnitín, ktorý podporuje prenos molekúl mastných kyselín v rámci vnútrobunkového metabolizmu a tým urýchľuje ich premenu na energiu. Niektoré z prípravkov pracujú na princípe tzv. termogénneho spaľovania. Zrýchlením metabolizmu dochádza aj k zvýšenému spaľovaniu tukov.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažérka

snemethova@sportobchod.sk
+420 530 503 108

prihláste sa Košík: 0.00 €