Kĺbová výživa

Pri športe je telo často vystavované veľkej záťaži, čo sa časom môže prejaviť na našich kĺboch. Ponúkame veľké množstvo prípravkov, ktoré týmto problémom pomáhajú zabrániť, poprípade zmierňujú intenzitu príznakov. Doplňte minerály, stopové prvky a ďalšie dôležité látky a nenechajte sa zastaviť bolesťami kĺbov.

Filtrovat

Výrobca:

Cena

Zoradiť podľa: od najpredávanejšieho | abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 12.99 € 14.53 €

  skladom

  FLEXIT DRINK obsahuje glukosamín, prolín, chondroitín, MSM a kyselinu hyalurónovú. Je zdrojom kolegénnych bielkovín, obohatených o vitamíny C, B6 a D. Súčasne obsahuje horčík. Vitamín C prispieva k štandardnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek. Vitamín D napomáha k normálnej hladine vápnika v krvi. MSM podporuje tvorbu kolagénu.

  -11 %

 • 13.99 €

  skladom posledný kus

  Flexit Gelacoll prispieva k posilneniu a flexibilite kĺbov, správnej funkcii kostí, chrupaviek a pevnej zdravej koži.

   

 • 10.99 € 12.28 €

  skladom

  Flexit Drink je zdrojom kolagénnych bielkovín obohatený o vitamíny C, B6 a D. Využijú ho športovci, ktorí intenzívne trénujú alebo ľudia po úraze.

  -11 %

Nutnou podmienkou kvalitných športových výkonov je zdravie. Najmä u športovcov a aktívnych osôb sú zvýšené nároky na príjem živín, vitamínov a minerálov, pretože telo je vystavované väčšej záťaži. Veľmi dôležitý je aj faktor regenerácie po výkone. Do tejto kategórie sme zaradili aj produkty, ktoré svojím vysokým obsahom vitamínov a ďalších prírodných extraktov a účinných látok pozitívne ovplyvňujú vitalitu a imunitu človeka. Niektoré z látok ako napr. lykopén a zelený čaj majú vysoký antioxidačný potenciál a tak môžu byť účinným nástrojom boja proti nádorovým ochoreniam. Prírodne rozpustná vláknina inulín, je veľmi moderným prostriedkom na ochranu hrubého čreva a udržovanie rovnováhy črevnej mikroflóry.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažérka

simona@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €