Kĺbová výživa

Pri športe je telo často vystavované veľkej záťaži, čo sa časom môže prejaviť na našich kĺboch. Ponúkame veľké množstvo prípravkov, ktoré týmto problémom pomáhajú zabrániť, poprípade zmierňujú intenzitu príznakov. Doplňte minerály, stopové prvky a ďalšie dôležité látky a nenechajte sa zastaviť bolesťami kĺbov.

Filtrovat

Výrobca:

Cena

Zoradiť podľa: od najpredávanejšieho | abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 21.49 €

  do 2 dní

  GLUTAMINE je 100 % čistý kryštalický L-glutamín v práškovej konzistencii. Prispieva k metabolizmu svalových proteínov a zlepšuje metabolizmus svalov. Ďalej podporuje znovuobnovenie glykogénových zásob.

   

 • 12.39 €

  skladom

  FLEXIT DRINK obsahuje glukosamín, prolín, chondroitín, MSM a kyselinu hyalurónovú. Je zdrojom kolegénnych bielkovín, obohatených o vitamíny C, B6 a D. Súčasne obsahuje horčík. Vitamín C prispieva k štandardnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek. Vitamín D napomáha k normálnej hladine vápnika v krvi. MSM podporuje tvorbu kolagénu.

   

 • 11.99 €

  skladom

  Kombinácia prvkov napomáha k zachovaniu zdravých vlasov, nechtov, spojivových tkanív i kostí. Jednoducho sa vstrebáva.

  Novinka

   

Nutnou podmienkou kvalitných športových výkonov je zdravie. Najmä u športovcov a aktívnych osôb sú zvýšené nároky na príjem živín, vitamínov a minerálov, pretože telo je vystavované väčšej záťaži. Veľmi dôležitý je aj faktor regenerácie po výkone. Do tejto kategórie sme zaradili aj produkty, ktoré svojím vysokým obsahom vitamínov a ďalších prírodných extraktov a účinných látok pozitívne ovplyvňujú vitalitu a imunitu človeka. Niektoré z látok ako napr. lykopén a zelený čaj majú vysoký antioxidačný potenciál a tak môžu byť účinným nástrojom boja proti nádorovým ochoreniam. Prírodne rozpustná vláknina inulín, je veľmi moderným prostriedkom na ochranu hrubého čreva a udržovanie rovnováhy črevnej mikroflóry.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažérka

simona@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €