Kreatíny

Kreatín je vhodný pre športovcov na okamžité doplnenie energie, zlepšenie aktuálneho fyzického výkonu a urýchlenie regenerácie po ukončení výkonu. Kreatín je taktiež doplnok výživy pri redukčných dietach a podporuje tvorbu svalovej hmoty a zväčšenie sily. Používanie kreatínu je jednou z najlepších a najefektívnejších možností, ako dosiahnuť zlepšenie fyzického výkonu.

Filtrovat

Výrobca:

 • 13.79 €

  skladom posledný kus

  CREATINE EHTYL ESTER (CEE) je pokročilá forma kreatínu – esterifikovaný kreatín, ktorý sa vyznačuje lepšou stabilitou, výbornou využívateľnosťou a vstrebateľnosťou. Má zníženú tendenciu zadŕžať vodu. Ideálny pre silových športovcov, ktorí sa venujú dynamickým športom. Vhodný pre zvýšenie svalovej sily.

   

 • 8.29 € 12.00 €

  skladom

  Hodnotenie: 98.4%

  Creatin Fair Power Survival 300 g so zlepšeným účinkom pre nárast svalovej hmoty, znateľne väčšiu silu a lepšiu regeneráciu po fyzickom výkone. Jedná sa o novú formu kreatínu so zvýšeným účinkom vo výhodnom balení v plastovej dóze vo forme prášku.

  -31 %

 • 22.49 €

  skladom posledný kus

  Creatine Mega Strong napomáha navýšeniu sily a rastu svalovej hmoty. Má lepšiu rozpustnosť a vyššiu koncentráciu aminokyselín.

   

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažérka

simona@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

02/ 20 92 49 44 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

prihláste sa Košík: 0.00 €