Set nosiča Thule 751+slidebar tyč 891+kit

AkciaDoprava zdarma

-33 %

 

333.85 s DPH Bežná cena: 495.83 €

Dostupnosť

E-shop: do 6 dňov

Hodnotenie:
Hodnotenie
Kúpou získáte
156 kreditov
Objednávacie číslo:
39462
Výrobca:
Thule

Porovnať Vytlačiť

Set nosiča Thule 751+slidebar tyč 891+kit https://www.sportobchod.sk/img/produkty/med/228/228279-set-nosice-thule-751-slidebar-tyc-891-kit-112187.jpg Nosné tyče Thule Slide Bar 127 cm a nosné pätky Thule Rapid Fixpoint XT 751 vám budú slúžiť ako vynikajúci pomocník pri preprave batožiny.
333.85 EUR New

Pre výber správneho kitu najskôr použite Thule konfigurátor

Výber kitu pomocou Thule konfigurátora

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Príslušenstvo Alternatívne

Set nosiča Thule 751+slidebar tyč 891+kitPopis

d

Nosné pätky a tyče na prepravu batožiny

Nosné tyče Thule Slide Bar 127 cm a nosné pätky Thule Rapid Fixpoint XT 751 budú vašim vynikajúcim pomocníkom pri preprave, nakladaní alebo vykladaní batožiny. Súčasťou setu je tiež montážny kit, ktorý dopĺňa niektoré modely pätiek. Preprava vašej batožiny nikdy nebola jednoduchšia.

Pomôžeme, poradíme

Neviete si rady? Nie ste si istí či bude presne pasovať na vaše auto? Riešenie na každé auto nájdete v našom konfigurátore nosičov Thule.

Nosné pätky na prepravu batožiny

Nosné pätky Thule Rapid Fixpoint XT 751 sú určené pre automobily s vstavanými pevnými bodmi alebo zapustenými pozdĺžnikmi na streche vozu. Pätky sa vyznačujú moderným vzhľadom a veľmi ľahkou montážou. Všetko je pripevnené počas niekoľkých minút. Švédsky design a nemecká precíznosť dodávajú nosiču dokonalý vzhľad a 100% funkčnosť.

Pripravené z výroby

Veľa automobilov má už z výroby pre montáž strešného nosiča pripravené pevné body v streche alebo v ráme dverí (tzv. fixpointy). Thule Rapid Fixpoint XT 751 sú pätky práve pre tieto autá. Výška pätiek je 11,5 cm a dodáva celému nosiču kompaktný vzhľad, ktorý ladí s krivkami vášho vozu.

Jednoduchá inštalácia a montáž

Montáž pätiek je veľmi jednoduchá a nevyžaduje žiadne ďalšie náradie.

Múdre riešenie do budúcna

Ak zmeníte automobil, stačí vymeniť iba montážny kit. Montážne kity sú neustále vyvíjané pre nové modely všetkých značiek.

Základné vlastnosti:

 • balenie 4 ks nosných pätiek a 4 zámkov
 • zamykateľné
 • nosnosť 100 kg
 • montáž priloženým imbusom

Výrobok spĺňa prísne európske normy (schválené inštitútom TÜV) a získal aj veľmi prestížne hodnotenie v testoch CityCrash. Je maximálne bezpečný a pri prípadnej nehode, oproti neschváleným produktom, výrazne znižuje riziko vážnych následkov pri posune nákladu.

Náhradné diely/h4>

Rozbil sa vám nejaký diel? Ukradli vám ho? Neváhajte nás kontaktovať! Väčšinu náhradných dielov máme skladom, alebo vám ich dokážeme zohnať.

Lepšia ochrana proti zlodejom

Všetky zámky nosičov, boxov a ďalšieho vybavenia značky Thule sa začali vyrábať bez vyrazeného čísla zámku na vložke.

Číslo zostáva vyrazené na kľúčoch. Toto opatrenie Thule zavádza pre lepšiu ochranu proti zlodejom. Čísla na kľúčoch doporučujeme poznačiť a uschovať spolu so záručným listom pre prípadnú stratu kľúčov.

 

 

 

Nosné tyče pre uľahčenie nakladania batožiny

Nosné tyče Thule Slide Bar 127 cm sú navrhnuté pre uľahčenie nakladania a vykladania nákladu.Výsuvná konštrukcia tyčí umožňuje ich posun na každú stranu až o 60 cm. Získate tak výhodnejšiu pozíciu pre nakladanie ťažších bremien mimo strechu automobilu. Výhodou je, že vaše oblečenie zostane čisté i počas nakladania a automobil bude ochránený pred škrabancami a poškodením. Klasický T-profil umožňuje montáž originálneho príslušenstva, napr. nosné hliníkové aero tyče Thule.

Nakladanie batožiny bez zašpineného oblečenia a poškriabaného laku

Výsuvné tyče pred nakladaním bremien odistíte, podľa potreby ich vysuniete na ľavú alebo pravú stranu vozu a potom iba všetko pohodlne a bezpečne naložíte. Výsuvný mechanizmus má poistku a zámku proti nechcenej či neoprávnenej manipulácii.

Red Dot Design Award

Švédske tyče Thule Slide Bar získali prestížnu cenu za nejlepší produktový design Red Dot Design Award, ktorá udeľuje ocenenie za inovatívne priekoponícke nápady a praktický design.

Základné vlastnosti:

 • výsuvná konštrukcia
 • poistka+zámka
 • rôzne dĺžky (127 cm, 144 cm, 162 cm)
 • nosnosť až 90 kg
 • balenie - 2 kusy

Ide o nosné tyče s T drážkou, ktorá umožňuje oproti klasickému štvorhranu jednoduchú zmenu originálneho príslušenstva. Keď zamieňate napr. nosič bicyklov za nosič lyží, stačí pôvodný nosič vysunúť a potom nasunúť nové príslušenstvo. Do drážky tyče stačí zasunúť T-adaptér. Nosné výsuvné tyče sú kompatibilné so systémom nosných pätiek Thule Rapid.

Výrobok spĺňa veľmi prísne európske normy (schválené inštitútom TÜV) a je schválený uznávaným certifikátom City Crash.

Montážny kit pre jednoduché upevnenie

Montážny kit dopĺňa niektoré modely pätiek pre optimálnu montáž na Vaše auto. Tento typ montážneho kitu je vhodný pre nosné pätky Thule Fixpoint XT 751 s označením 3001 až 4000.

Pri objednávke prosím uveďte do poznámky presné číslo kitu, o ktorý máte záujem. Ak si nie ste istí, kontaktujte produktového manažéra tejto sekcie, ktorý vám ochotne poradí.

Hodnotenie

d
  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!.

Napíšte svoje hodnotenie produktu Set nosiča Thule 751+slidebar tyč 891+kit1 2 3 4 5 1 - najhoršie, 5 - najlepšieKredity za hodnotenie získáte,
len ak budete hodnotiť produkty ako prihlásený užívateľ. Prihlásiť sa

Otázky

d

Čo Vás zaujíma o tomto produkte? Opýtajte sa.

Máte otázku k produktu Set nosiča Thule 751+slidebar tyč 891+kitAlternatívne

d

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabánexpert sekcie

zbynek@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

Najpredávanejšie produkty


  02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

  prihláste sa Košík: 0.00 €