Set 2 ks tenisových rakiet Wilson Blade 98 18x20 CV

 

Produkt je definitívne vypredaný

Môžete si vybrať zo zobrazených alternatívnych produktov v rovnakej kategórii. Pokiaľ máte záujem o ďalšie informácie, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi pre Vás vypracujeme alternatívnu ponuku.

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Alternatívne

Set 2 ks tenisových rakiet Wilson Blade 98 18x20 CVPopis

d

Tenisová raketa Wilson Blade 98 18×20 CV hľadá majiteľa, ktorý je húževnatým bojovníkom a je mu bytostne vlastný agresívny a útočný štýl hry. Súper bude z geniality a výnimočnosti vašej novej rakety zelený od závisti a po čase začne byť rozpálený do biela, pretože nebude stíhať. Držiteľmi rakety sú napríklad profesionálni hráči Milos Raonic alebo Laura Robson.

Keď nemôžeš, tak pridaj

Podlamujú sa vám kolená únavou a žmýkate zo seba posledné zvyšky síl? Nič sa nedeje, s technológiou Countervail budete mať stále kontrolu nad tým, kam loptička poletí. Celkom nový patentovaný materiál berie zodpovednosť za energiu vloženú do loptičky na seba a vy tak vydržíte dlhšie na vrchole síl.

Štatistika nuda je, má však cenné údaje

Podľa porovnania s ďalšími modelmi rakiet Wilson ušetríte až 10 % energie, vďaka čomu trafíte o 11 % viac loptičiek. Ak sa cítie skutočne unavení, klesá vám koncentrácia, dochádza sila a loptičky lietajú do outu. S Countervail však v takej situácii získate o 40 % lepšiu kontrolu nad údermi a nevynútite si toľko chýb. K nižšej únave pomôžu aj o 30 % znížené vibrácie.

Využívajú ho aj piloti na Tour de France

Countervail síce iba vstupuje na tenisové kurty, ale v ďalších odboroch už dokázal zozbierať úspechy. V extrémnych podmienkach ho používa letecký priemysel a jazdci na Tour de France využívajú technológie v ráme svojich kolies počas najbrutálnejších etáp pre zníženie únavy a šetrenie energie.

Hegemonom ľahko a rýchlo

Na svoje si prídu tenisti, ktorí radi obohacujú svoju hru o prvok rotujúcej loptičky, respektíve v svojom poňatí hry využívajú tento fyzikálny jav ako dominantný prvok. Raketu vybavil systém Spin Effect Technology, ktorý milovníkov úderov s charakterom rotácie podporí v ich zručnosti a znechutí protihráčovi samotnú hru.

Základné parametre

  • Veľkosť hlavy 632 cm2 vyžaduje trochu umu pre trafenie loptičky, ale o to presnejšia oproti konkurencii je
  • Raketa sa radí do kategórie stredne ťažkých vďaka hmotnosti 304 gramov bez výpletu a je vhodná pre pokročilých hráčov
  • Vyváženie 325 mm smeruje do ruky a výborne kontroluje umiestnenie  loptičky
  • Raketa sa hrdí mierne predĺženou dĺžkou 690 mm
  • Výplet predstavuje hustejší vzorček 18×20 pre presnejšie údery

Páči sa hrať backhand obojruč? Žiadny problém

Raketa disponuje inteligentným gripom, ktorý si v jeho hornej časti nastavíte presne podľa herného štýlu. Ak patríte medzi priaznivcov obojručného backhandu, oceníte schopnosť omotky docieliť optimálny cit pri údere.

Uhlík nie je iba v organizmoch

Materiál z uhlíkových vlákien sa pozitívne premieta do razancie, tvrdosti a presnosti vysielaných loptičiek z rakety majiteľa. Konštrukcia navyše disponuje veľmi atraktívnym designom, ktorému podľahnú zákazníci so zmyslom pre rozoznanie kvality a citom pre výber vkusného tovaru. Nástroj má tiež veľmi dynamický tvar a futuristický vzhľad a tvarovanie.

Je to jednoduché a ľahké

Prednosťou rakety je tenistami toľko vyhľadávaná ľahkosť a maximálne pohodlie počas manipulácie s nástrojom na tenisových kurtoch. Celá raketa má hmotnosť 304 gramov a dodá vašim úderom potrebný švih.

Wilson Parallel Drilling

 Technológia Parallel Drilling prináša viac komfortu, zväčšuje sweet spot a zlepšuje celkový cit. Ide o vyvrtávanie tzv. prechodiek (dierok, kadiaľ sa preťahuje výplet)  inakšie ako v pravom uhle, ako to bolo doposiaľ, ale v rovnakej symetrii a uhloch po celej dĺžke rámu. 

Wilson Spin Effect Technology

 Táto technológia umožňuje hráčom vytvárať výrazne viac spinu bez akejkoľvek zmeny ich švihu. Rakety s technológiou Spin Effect Technology dodajú lopte viac ako 200 otáčiek za minútu pri každom údere. Spin napomáha rýchlejšiemu dopadu lopty, čo prináša väčšiu istotu v dĺžke úderu.Tato raketa se standardně dodává NEVYPLETENÁ, našim zákazníkům nabízíme její vypletení v našem vyplétacím servisu. Používáme špičkové elektronické vyplétací stroje Tecnifibre.


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

d
Ročná kolekcia (sezóna):2017
S raketou hrá:Jiří Veselý
Milos Raonic
Madison Keys
Označenie radu (série):Wilson Blade
Použité technológie:Wilson X2 Ergo
Wilson Parallel Drilling
Wilson Countervail
Wilson Spin Effect Technology
Materiál rámu raketyGraphite / Basalt
Kategória a veľkosť hlavy:MidPlus1 (MP1 601-644 cm2) 632 cm2
Hmotnostná trieda:ťažšie tenisové rakety4. trieda (300-314 g): 304 g
Dĺžka rakety:predĺžená dĺžka (690-700 mm) 690 mm
Vyváženie rakety:mierne k ruke (320-339 mm) 325 mm
Použitá základná omotávka:Wilson Performance Hybrid
Vzor výpletu18/20
Odporúčané výplety podľa zamerania:
::: pre silu a razanciu:Tecnifibre HDMX
::: pre herný komfort:Tecnifibre TGV
::: pre kontrolu a cit:Tecnifibre HDX Tour
::: pre dlhú trvanlivosť:Tecnifibre Duramix
Obal raketyRaketa je dodávaná BEZ OBALU!

Hodnotenie

d

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekcie

denisa@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44


02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €