Sponzoring

Sme si dobre vedomí našej pozície lídra v predaji športového vybavenia na internete. Tento fakt si veľmi vážime a snažíme sa hľadať cesty, ako pomáhať rozvoju športu, ktorý máme tak radi.

Preto podporujeme športovcov a športové kluby. Táto podpora smeruje nielen špičkovým klubom a športovcom, ale aj hráčom, klubom či športovým zariadeniam.

Pre kluby a kolektívy máme tímový program, vďaka ktorému získate zľavy na športové vybavenie.

Podpora od SportObchodu

Sponzoring je veľmi individuálna záležitosť (výška, forma, ...). Vždy ho poskytujeme na základe indiviuálneho posúdenia a následná spolupráca prebieha na základe sponzorskej zmluvy.

V rámci nášho sponzoringu sa snažíme podporovať najmä športovcov s handicapom a zaujímavé projekty. Napriek tomu, že je nám to ľúto, nemôžeme uspokojiť všetky žiadosti o sponzoring :-(

Ponuka sponzoringu je určená pre

  • tímy a hráčov na profesionálnej a poloprofesionálnej úrovni
  • oddiely zamerané na výchovu detí a juniorov
  • handicapovaných športovcov

Podmienky na získanie

Základnou podmienkou na získanie sponzoringu je zaslanie projektu (informácií) a požiadavky na výšku podpory (vyčíslenie a možnosti protiplnenia). Na základe týchto podkladov bude žiadosť posúdená a žiadateľ bude o výsledku informovaný. Posudzovanie žiadosti prebieha cca 4x ročne.

Na priznanie sponzoringu nie je právny nárok, konečné rozhodnutie o priznaní alebo zamietnutí žiadosti o sponzoring je len na prevádzkovateľovi SportObchodu.

Žiadosť o sponzoring

Podrobnejšie informácie o možnosti získať sponzorskú podporu môžete zažiadať mailom zaslaným na adresu sponzoring@sportobchod.cz
Odporúčame zaslať čo najviac informácií o projekte a požadovanú formu podpory.

Naše sponzoringové/partnerské aktivity

Hokej

Raketové športy

Futbal

Florbal

Floorball Games 2014

Ostatné

 
Poradíme vám

Veronika Verča Sladká informačná linka

info@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

02/ 20 92 49 44 infolinka po - pá 8:00 - 17:00

prihláste sa Košík: 0.00 €