Program Cenová garancia = najnižšia cena na trhu

Cenová garancia Na všetky produkty chceme zákazníkom ponúknuť najnižšiu cenu na českom i slovenskom trhu so zachovaním vysokého štandardu poskytovaných služieb. V praxi to znamená, že pokiaľ ste nejaký nami ponúkaný tovar našli u konkurencie lacnejší, dáme vám tento tovar za rovnakú cenu ako konkurencia.

Chcete využiť cenovú garanciu - Ako postupovať:

 1. Overenie pred objednávkou - pokiaľ si nie ste istí, či sa podmienky cenovej garancie vzťahujú na tovat, ktorý si chcete kúpiť, kontaktujte nás a podajte nám bližšie informácie o tovare (tj. typ tovaru, konkurenčnú nižšiu cenu, predajcu). Tieto informácie si overíme a následne vám ponúkneme rovnaké podmienky.
 2. Uplatnenie v oakmihu odosielania objednávky - pokiaľ si tovar u nás už objednávate, nezabudnite prosím do poznámky v samotnom závere procesu objednávania uviesť informáciu s požiadavkou na uplatnenie cenovej garancie.

Podmienky pre uplatnenie programu Cenová garancia:

 • zákazník musí presne identifikovať konkurenčný obchod, kde je uvedený tovar ponúkaný lacnejšie
 • musí sa jednať o typovo úplne rovnaký tovar (tzn. napríklad rakety musia byť z rovnakej ročnej kolekcie, s rovnakým výpletom, rovnakým obalom, obuv alebo korčule musia byť za uvedenú cenu k dispozícii v rovnakej veľkosti atď.)
 • musí sa jednať o funkčný obchod s jasne identifikovateľným prevádzkovateľom a štandardnými podmienkami (vľlmi časté sú prípady, kedy "obchodník" tovar vôbec nemá alebo ponúka veľmi dlhé dodacie lehoty, napr. viac ako 14 dní)
 • v prípade objednávky viacerých položiek tovaru je možné cenovú garanciu uplatňovať len na položku (položky) z jedného obchodu - nie je možné uplatňovať nižšiu cenu na každú položku zvlášť, tj. každú položku v inom obchode
 • odkaz na obchodníka musí byť uvedený v poznámke pri objednávke alebo oznámený prostredníctvom mailu či telefonátu okamžite po odoslaní objednávky
 • cenovú garanciu nie je možné uplatniť v objednávkach, v ktorých sú využité zľavové poukazy
 • program cenovej garancie sa nevzťahuje na kusový výpredaj zvyšných veľkostí konkurencie
 • program cenovej garancie sa vzťahuje na tovar z aktuálnej kolekcie
 • V prípade uplatnenia cenovej garancie a následného zníženia ceny na úroveň konkurencie pri konkrétnom produkte vám nebudú za tento produkt pridelené žiadne kredity do nášho vernostného bonusového programu
 • V prípade, že konkurenčný predajca ponúka k zakúpenému tovaru nejaké darčeky naviac (napr. omotávky či loptičky k rakete), môže zákazník požiadať o zohľadnenie hodnoty týchto darčekov - konkrétne rozhodnutie záleží na spoločnej dohode predajcu so zákazníkom, opäť však platí pravidlo o nepridelení kreditov
 • Pokiaľ je pri produkte, na ktorý je uplatňovaná cenová garancia, darček za 0,03 Eur, nebude darček k produktu pridaný.

 

Cenová garancia = Najnižšia cena na trhu a perfektný zákaznícky servis.
Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8–16:30 hodín

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €