Prečo si kúpiť kolieskové korčule práve na SportObchod.sk

    • tradícia - kolieskové korčule Vám ponúkame už od roku 2003
    • skvelé ceny - vďaka odberu veľkého množstva tovaru dosahujeme najlepšie ceny
    • darček - k takmer každým korčuliam získate darček podľa vlastného výberu (fľaša, ľadvinka, chrániče alebo batoh)
    • testovanie zadarmo - pravidelne organizujeme testovanie korčúľ
    • prepracované poradenstvo - naši produktoví manažéri majú rozsiahle skúsenosti, vďaka ktorým Vám pomôžeme vybrať najvhodnejšie korčule práve pre Vás

In-line alebo tiež kolieskové korčuľovanie predstavuje v súčasnej dobe veľmi intenzívne sa vyvíjajúci spôsob trávenia voľného času a športového vyžitia. Bez nadsázky môžeme povedať, že každý deň pribúdajú stovky spokojných ľudí vyhľadávajúcich práve tento druh športovej aktivity. Všetkým týmto korčuliarom ponúkame aj niečo naviac:

Tradícia

SportObchod sa na sortiment kolieskových korčúľ dlhodobo zameriava. Od roku 2003, kedy sme do sortimentu zaradili prvé in-line korčule, sme ich predali už viac ako 10.600 párov, a historicky najviac v roku 2007 (4.800 párov kolieskových korčúľ).

Skvelé ceny

Sme autorizovanými predajcami značiek Rollerblade, Powerslide, HEAD, Tempish, Rollerderby, FILA, K2, ROCES, Botas a Nils. Vďaka obrovskému nákupu korčúľ si môžeme dovoliť garantovať vám najnižšie ceny. V našej ponuke sa objevujú aj modely špeciálne vyrobené na zakázku (špeciálne limitované edície v unikátnom designe za výnimočnú cenu).

Prepracované poradenstvo

S obrovským záujmom užívateľov razantne raste tiež ponuka a neustále zdokonaľovanie kolieskových korčúľ od všetkých výrobcov. Najznámejší svetoví výrobci dnes ponúkajú desiatky produktov a každý z nich sa honosí množstvom patentovaných technológií. Pre jednoduchšiu orientáciu sme pre vás pripravili podrobného sprievodcu ponukou kolieskových korčúľ.

Organizujeme testovanie

Naše poradenstvo vychádza zo skúseností získanbých nielen predajom, ale predovšetkým používaním korčúľ na rekreačnej aj športovej úrovni. Naše korčule taktiež testujú a pripravujú sa s nimi na novú sezónu hráči HC Kometa Brno. Naši zamestnanci jazdia na kolieskových korčuliach intenzívne niekoľko rokov, zúčastnili sme sa mnohých testovaní a niektoré testovania sami organizujeme.

Inline megatest

Inline megatest 2011

SportObchod.cz ako jediný na českom internetovom trhu každý rok organizuje vlastný nezávislý inline megatest korčúľ, v ktorom sa podrobne a objektívne hodnotí takmer kompletná ponuka kolieskových korčúľ.

Aby sa pre Vás výber vhodných in-line korčúľ nestal nepríjemným zážitkom, kedy si neviete rady, čo práve ktorý parameter znamená a aké možnosti Vám poskytuje, pripravili sme pre Vás skutočne stručného a jednoduchého sprievodcu jednotlivými parametrami a technológiami.

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €