Sponzoring

Sme si dobre vedomí našej pozície lídra v predaji športového vybavenia na internete. Tento fakt si veľmi vážime a snažíme sa hľadať cesty, ako pomáhať rozvoju športu, ktorý máme tak radi.

Preto podporujeme športovcov a športové kluby. Táto podpora smeruje nielen špičkovým klubom a športovcom, ale aj hráčom, klubom či športovým zariadeniam.

Pre kluby a kolektívy máme tímový program, vďaka ktorému získate zľavy na športové vybavenie. Hráte hokej a chcete vybavenie za lepšie ceny? Mrknite aj na nový tímový program pre hokejové kluby.

Podpora od SportObchodu

Sponzoring je veľmi individuálna záležitosť (výška, forma, ...). Vždy ho poskytujeme na základe indiviuálneho posúdenia a následná spolupráca prebieha na základe sponzorskej zmluvy.

V rámci nášho sponzoringu sa snažíme podporovať najmä športovcov s handicapom a zaujímavé projekty. Napriek tomu, že je nám to ľúto, nemôžeme uspokojiť všetky žiadosti o sponzoring :-(

Ponuka sponzoringu je určená pre

  • tímy a hráčov na profesionálnej a poloprofesionálnej úrovni
  • oddiely zamerané na výchovu detí a juniorov
  • handicapovaných športovcov

Podmienky na získanie

Základnou podmienkou na získanie sponzoringu je zaslanie projektu (informácií) a požiadavky na výšku podpory (vyčíslenie a možnosti protiplnenia). Na základe týchto podkladov bude žiadosť posúdená a žiadateľ bude o výsledku informovaný. Posudzovanie žiadosti prebieha cca 4x ročne.

Na priznanie sponzoringu nie je právny nárok, konečné rozhodnutie o priznaní alebo zamietnutí žiadosti o sponzoring je len na prevádzkovateľovi SportObchodu.

Žiadosť o sponzoring

Podrobnejšie informácie o možnosti získať sponzorskú podporu môžete zažiadať mailom zaslaným na adresu sponzoring@sportobchod.cz
Odporúčame zaslať čo najviac informácií o projekte a požadovanú formu podpory.

Naše sponzoringové/partnerské aktivity

Cyklistika

Poradíme vám

Informačná linka po-pia: 8:00-16:00 hodín

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H. Adriana N. Adriana N.

0 220 924 944 Po-Pi, 8-16 h | info@sportobchod.sk

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}