Poradíme vám

Uľahčite si život s Thule Professional

Patríte medzi remeselníkov alebo náruživých kutilov? Potrebujete bezpečne a jednoducho naložiť dlhé trámy, trubky alebo rebrík? Máme pre vás profesionálne riešenie pre remeselníkov.

Nech už vás čaká hektický deň v práci, alebo víkendový projekt na vlastnom dome, Thule prináša ucelený rad produktov pre remeselníkov a kutilov. Jedná sa o produkty, ktoré uľahčujú manipuláciu, skladovanie a prevoz náradia a materiálu na vašom vozidle a to všetko v kvalite a ergonomickom designe Thule s päťročnou zárukou.

Thule profi

Hlavné výhody radu Thule Professional
· Jednoduchá manipulácia
· Robustné riešenie
· Vysoký stupeň bezpečnosti
· Súlad s dopravnými predpismi
· Dostupnosť pre väčšinu úžitkových vozidiel
· Záruka 5 rokov
 
Zo širokej ponuky profesionálneho riešenia pre vás vyberáme:
 
Thule Roller 815
Valec s mäkkým povrchom zabraňuje poškodeniu pri manipulácii a je ideálny pre nakládanie dlhých predmetov zo zadnej časti vozidla.
 
Box Thule Conduit 317
Box slúži na prepravu trubiek s dĺžkou až 3 metre. Box je vyrobený z nerezovej ocele, s dvoma otvormi pre jednoduché nakladánie a vykladanie trubiek.
 
Plachta Thule 326
Plachta je určená na jednoduché vytvorenie krytého pracoviska vedľa vozidla pri práci za nepriaznivého počasia. Plachta je ideálna pre remeselníkov, ktorí vykonávajú časť práce pri vozidle (napr. zváranie, rezanie). Naviac, plachta nájde využitie aj pri campingu či cestovaní.

Celý sortiment nájdete v kategórii riešenie pre remeselníkov.
Poradíme vám

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}