Nakúp nad 40 EUR a maj dopravu zdarma!

Ako vybrať stôl na stolný tenis

stôl na stolný tenisPri výbere pingpongového stolu si najskôr ujasnite, kde budete hrať - či iba vo vnútri alebo ho v lete vytiahnete i na záhradu. Podľa toho si vyberte stôl:

 

vnútorný stôl na stolný tenisVnútorné stoly

Ak radšej hráte pokojne pod strechou, pozrite sa po vnútornom stole. Ten je vhodný najmä do uzatvorených a vyhrievaných miestností. Nemali by ste ho brať von, nakoľko sa neubráni slnečným lúčom a vlhku.

 

 

vonkajší stôl na stolný tenisVonkajšie stoly

Outdoorový stôl využijete v lete i v zime. Vďaka UV filtru a antireflexnému náteru odolá slnku i vlhku a v zime ho uložíte do garáže alebo do herne a užijete si hru i vo vnútri. Nechýbajú ani rôzne mechanizmy a technológie, ktoré výrazne zlepšujú manipuláciu so stolom.

Pokiaľ chcete, aby vám stôl dlho vydržal, nezabudnite si zabezpečiť ochranný obal.

hrúbka dosky stolu na stolný tenisHrúbka dosky

Pri vyberaní stolu venujte pozornosť tiež hrúbke dosky. Čím hrubšia doska (25 mm), tým kvalitnejší, odolnejší a stabilnejší stôl.

Priestor na skladovanie

Ešte predtým, ako si stôl objednáte a zaplatíte, uistite sa, že máte dosť miesta. Nielen na hranie, ale i na uloženie, keď práve nehráte. Väčšinu stolov sklopíte k sebe, teda nezaberú toľko priestoru. Pri každom stole preto nájdete i rozmery v zloženom stave

Materiál stolu

Lacnejšie stoly sú z drevotriesky. Vonkajšie musia viac vydržať, preto u nich nájdete kvalitné laminátové dosky.

0 220 924 944 po–pia 8:00–14:00 | info@sportobchod.sk

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}