Ako si vybrať zahnutie hokejky

Pri nákupe hokejky je dôležité myslieť na dve základné charakteristiky čepele stranu a typ zahnutia.

Strana zahnutia

Pre výber správneho zahnutia hokejky máme jednoduchú pomôcku:
pokiaľ držíte hokejku klasickým spôsobom - ľavá ruka dole - zvoľte si zahnutie ľavé (L),
pokiaľ držíte hokejku tak že, máte pravú ruku dole, zvoľte zahnutie hokejky pravé (R).

zahnutie hokejky

Typ zahnutia

Typ zahnutia závisí na zvyklostiach hráča. Mnoho hokejok má zahnutie podľa hráčov (Naslund, Sakic atď.) alebo má zahnutie špecifické označenie výrobcom.

Číselne vyjádrené zahnutia sú už v súčasnej dobe pri väčšine výrobcov zjednotené, ale aj tak sa môžu vyskytovať mierne rozdiely. Je to viditeľné už z obrázkov.

Typy zahnutia pre jednotlivé značky:

logo Bauer

zahnutie Bauer
 

Najpopulárnejšie zahnutie Bauer je momentálne P92 (označované niekedy ako Sakic, Naslund alebo Backström), ostatné zahnutia sme vám schopní zabezpečiť podľa aktuálnych skladových zásob dodávateľa.

logo Reebok CCM

zahnutie Reebok CCM

Najpopulárnejšie zahnutie Reebok / CCM je číslo 11 a 19, ostatné zahnutia sme vám schopní zabezpečiť podľa aktuálnych skladových zásob dodávateľa.

logo Jofa

zahnutie Jofa

Najpopulárnejšie zahnutie Jofa je číslo 23, ostatné zahnutia sme vám schopní zabezpečiť podľa aktuálnych skladových zásob dodávateľa.

logo Swerd

zahnutie Swerd

Najpopulárnejšie zahnutie Swerd je číslo 23 a 11, ostatné zahnutia sme vám schopní zabezpečiť podľa aktuálnych skladových zásob dodávateľa.

logo Salming

zahnutie Salming

Najpopulárnejšie zahnutie Salming je číslo 11, ostatné zahnutia sme vám schopní zabezpečiť podľa aktuálnych skladových zásob dodávateľa.

logo Fischer

zahnutie Fischer

Najpopulárnejšie zahnutie Fischer je číslo 19, ostatné zahnutia sme schopní zabezpečiť podľa aktuálnych skladových zásob dodávateľa.

logo Franklin

zahnutie Franklin

Najpopulárnejšie zahnutie Franklin je číslo 23, ostatné zahnutia sme vám schopní zabezpečiť podľa aktuálnych skladových zásob dodávateľa.

V prípade, že vyžadujete špecifické zahnutie, pripíšte do poznámky objednávky, ako má vaše zahnutie vyzerať alebo kontaktujte nášho produktového manažéra.

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €