Ospravedlňujeme sa, ak niečo nefunguje tak ako očakávate. Prechádzame na nový systém a ladíme poruchy. Ďakujeme za pochopenie. Doprava zdarma na nákup od 40 €

Raketa Stiga Royal 3-Star WRB

 

{{ price | formatPrice }} s DPH bežná cena 80.46 €

Dostupnosť

Hodnotenie:
Hodnotenie: 0%
Objednávacie číslo:
80256
Výrobca:
Stiga

porovnať zobraziť porovnanie (0) do obľúbených

Popis Parametre Najlepšie hodnotené (0) Otázky

Raketa Stiga Royal 3-Star WRB

 Exkluzívna Royal séria ponúka tri rakety rôznych špecifikácií. Predstavujeme STIGA Royal 3-star WRB určenú hráčom, ktorí sa sústredia na techniku, precíznu hru a chcú svoju hru neustále zlepšovať. 

Základné parametre

  • Hmotnosť: 180 gramov
  • Poťah S3, hrúbka 2.0 mm pre väčšiu ovládateľnosť a kontrolu loptičky
  • Drevo: 5 vrstiev

Stiga WRB je technológia výroby rukoväti rakety, ktorá je vovnútri dutá. WRB: Písmeno W = presné vyváženie rakety. Vyváženie dreva je presunuté presne do kontaktného miesta s dotykom loptičky. Písmeno R = rýchlosť regenerácie. Vzhľadom k poklesu hmotnosti dreva sa hráčova ruka skôr zotaví po každom údere a je tak rýchlejšie pripravená na ďalší úder. Písmeno B = zvýšenie citu pre loptičku. Po dlhom testovaní a presných výpočtoch vedcov, je umiestnenie výstupku na rukoväti prispôsobené tak, aby poskytovalo rakete zvýšenú citlivosť pre dotyk s loptičkou.

ITTF.comToto vybavenie je schválené Medzinárodnou federáciou stolného tenisu a získala certifikáciu ITTF. Vybavenie môžete používať na oficiálnych registrovaných súťažiach.

Švédska značka Stiga je popredným dodávateľom reprezentačných tímov Švédska, Číny, Singapuru, Hong Kongu a mnohých ďalších. Je špičkou na trhu už viac ako 70 rokov.


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

Kontrola 54
Rýchlosť 84
Spin 70
Hrúbka poťahu 2,0 mm
Herný štýl Útočný
Tvrdosť špongie mäkká
Rúčka konkávna
Použité technológie Stiga WRB
Farba červená čierna
Počet vrstiev 5

Najlepšie hodnotené

    Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíšte svoje hodnotenie produktu Raketa Stiga Royal 3-Star WRB1 - najhoršie, 5 - najlepšieKredity za hodnotenie získate, len pokiaľ budete hodnotiť produkty ako prihlásený užívateľ. Prihlásiť sa

Otázky

Čo Vás zaujíma o tomto produkte? Spýtajte sa.

Vložte nám sme otázku k produktu Raketa Stiga Royal 3-Star WRBPrihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}